mamy-mamom-alilo

Kolorowe króliczki Alilo powstały po to, aby wspierać dziecko w rozwoju – od kołyski, aż po ławkę pierwszaka. Zapewnią mu spokojny sen, zachęcą do radosnej zabawy oraz pomogą w nauce i wczesnych latach szkoły. Mogą służyć jako odtwarzacz bajek, piosenek i kołysanek, dyktafon, lampka nocna, pomoc dydaktyczna, grzechotka, a nawet głośnik do komputera.
Nauka poprzez zabawę to świetny sposób na spędzanie czasu z dzieckiem. Każdy króliczek zawiera fabrycznie wgrane piosenki, kołysanki i bajki, które z pewnością umilą wspólną zabawę, a także pomogą rozwijać wyobraźnię dziecka. Treści edukacyjne mogą być aktualizowane za pomocą małego kabla USB i komputera. Rodzice i dzieci mogą również nagrywać na Alilo własne opowiadania, piosenki, kołysanki, co gwarantuje świetną zabawę! Co więcej, najmłodszy z rodziny króliczków – Smarty Bunny identyfikuje różne kolory – gdy przyciśniesz jego spód do karty z wybranym kolorem, króliczek powie w języku angielskim i polskim jaki kolor rozpoznaje i odegra dźwięk przypisany do wybranej karty z kolorem. Jego uszy zaświecą się na taki kolor, jaki rozpozna Smarty. Dodatkowo ten mały króliczek potrafi odtworzyć aż 66 różnych dźwięków i odgłosów natury, zwierząt czy instrumentów, dzięki którym maluszek będzie poznawał świat.
Zabawa z dzieckiem wymaga nie lada wyobraźni. Na szczęście, z Alilo nie można się nudzić! Częstym wyzwaniem dla rodzica może być również utulenie pociechy do snu. Świecące uszka króliczka dodadzą swoim blaskiem otuchy przy zasypianiu, a kołysanki i bajeczki pozwolą dziecku przenieść się do krainy wyobraźni. Maluszkom zasypianie ułatwi fabrycznie wgrany biały szum, który przypomina noworodkowi środowisko z brzucha mamy. Co więcej, możesz nagrać na Alilo swój głos, opowiadanie albo piosenkę, dzięki czemu Twoje dziecko będzie mogło słuchać Cię nawet wtedy, gdy wyjdziesz na chwilę z pokoju.
Kolorowy i świecący Alilo to prawdziwa atrakcja, która zachęci milusińskich do aktywnej zabawy i nauki! Króliczki mogą posłużyć jako pomoce dydaktyczne w nauce języków obcych oraz podczas innych zajęć z dziećmi. Króliczek jest poręczny i zmieści się do każdej torebki. Czysty i głośny dźwięk umożliwi zabawę z większą grupą dzieci, również na świeżym powietrzu, a wbudowana bateria-akumulator pozwoli na wielogodzinną pracę.
Bezpieczeństwo dzieci gwarantują atestowane i wstrząsoodporne materiały, a brak konieczności wymiany baterii zapewnia ochronę środowiska. Alilo to zabawka, która będzie z Twoim dzieckiem od narodzin przez długie lata, w dzień i w nocy!
Dowiedz się więcej na www.alilo.pl.

DERMA ECO BABY -grupa-8