Reklamaads-single

Wakacje w Hulakula – nie ma mowy o nudzie!

Po nietypowym, w niemal połowie zdalnym roku szkolnym, nadeszła w końcu chwila upragnionego odpoczynku. Bez wątpienia dzieci, jak i rodzice, są już znudzeni i zmęczeni siedzeniem w domu i wpatrywaniem się w ekran komputera. Jak uatrakcyjnić dwumiesięczną labę najmłodszym? Warszawskie centrum rozrywki Hulakula organizuje opiekę dzienną pełną warsztatów, zajęć sportowych i rozrywki. Zapisy już ruszyły!

Reklamaads-single
Reklama

Mimo, że tegoroczne wakacje są inne od pozostałych warto zadbać o to, aby dziecko nie spędziło ich przed ekranem smartfona, komputera czy telewizora. Wakacje w Hulakula będą dobrą alternatywą dla dłuższych wyjazdów z dala od domu, na które przez pandemię wielu rodziców nie może sobie pozwolić, a część po prostu nie chce wysyłać na nie dzieci. To także dobra okazja dla najmłodszych do bezpiecznego kontaktu z rówieśnikami, który przez ostatnie miesiące był mocno ograniczony.

Jakie atrakcje czekają na najmłodszych w Hulakula? 

Zabawa, ale i nauka

Program jest bogaty w różnego rodzaju zajęcia i aktywności. Wśród atrakcji, jakie zapewnia warszawskie centrum rozrywki znalazły się m.in. szkółka bowlingowa i bilardowa z instruktorem, animacje i zabawy ruchowe w sali zabaw oraz na świeżym powietrzu, zajęcia sportowo-edukacyjne, a także warsztaty naukowe–W tym roku wakacje w Hulakula po raz pierwszy odbędą się pod znakiem wzmożonych zasad bezpieczeństwa i pewnych obostrzeń, ale jesteśmy pewni, że mimo wszystko spędzimy czas w świetnej atmosferze. Dla naszych uczestników przygotowaliśmy wyjątkowe zajęcia, które dostarczą im rozrywki, uśmiechu, ruchu oraz odpowiednią dawkę wiedzy – informuje Ewelina Tomasiuk, koordynator placu zabaw w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta. Pakiet tygodniowej opieki dziennej to koszt rzędu 599 złotych. Można skorzystać z opcji jednodniowego udziału w kwocie 130 zł lub przyprowadzić swoje dziecko na niepełny dzień (100 zł). W cenie organizator zapewnia wyżywienie oraz opiekę pod okiem doświadczonego personelu.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Należy pamiętać, że w wydarzeniu mogą uczestniczyć tylko dzieci zdrowe, które nie mają kontaktu z osobą zakażoną wirusem Covid-19, lub których członkowie najbliższej rodziny czy otoczenia nie przebywają na kwarantannie. Rodzice i opiekunowie będą zobowiązani do wypełnienia i podpisania oświadczenia nt. stanu zdrowia dziecka. Uczestnicy przed wejściem na teren Hulakula będą poddani obowiązkowemu pomiarowi temperatury ciała, a aby dostać się do Sali zabaw trzeba będzie zmienić skarpetki na czyste. – Bezpieczeństwo naszych podopiecznych od zawsze było dla nas priorytetem, a w tym roku podchodzimy do tego obszaru z jeszcze większą dbałością i uwagą. Przestrzegamy wszelkich wytycznych sanitarnych, tj. ograniczenie liczby dzieci w grupach i obowiązkowy pomiar temperatury ciała. Powierzchnie oraz przedmioty, z którymi dzieci mają kontakt są regularnie dezynfekowane, a pomieszczenia dodatkowo sprzątane i wietrzone – informuje Ewelina Tomasiuk z Hulakula. 

Na wakacje w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona. Zapisu można dokonać pod numerem tel. 22 182 80 09 (w godz. 12:00-20:00) lub mailowo: placzabaw@hulakula.com.pl.

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Warszawie. Marka rozpoczęła swoją działalność w 2000 r. jako kręgielnia w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej. W 2016 roku Hulakula przeniosła swoją siedzibę do budynku galerii Metropol Dom i Wnętrzena ul. Jagiellońskiej 82B, w którym zajęła ponad 6,5 tys. mkw. przestrzeni. Aktualnie w nowoczesnym centrum rozrywki poza bowlingiem do dyspozycji gości jest bilard, parkiet na 2 tys. osób, trzy bary, nowoczesne sale konferencyjno-klubowe, restauracja, a także plac zabaw oraz letni ogródek restauracyjny z placem zabaw na świeżym powietrzu. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom oraz klientom korporacyjnym. Więcej informacji oraz szczegółowy plan imprez i atrakcji dostępny jest na stronie: www.hulakula.com.pl

0
2202
0

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail