Reklamaads-single

Sławne mamy 2019 – kto w tym roku urodzi?

Jak co roku, robimy przegląd świata show-biznesu i sprawdzamy, które znane kobiety wkrótce zostaną mamami.  Które celebrytki w tym roku urodzą dzieci? Oto sławne mamy 2019.

Reklamaads-single
Reklamaads-single

 

Rok 2019 zapowiada się  jako celebrycki baby boom. W tym roku prasa będzie żyła narodzinami wielu sławnych bobasów. Które celebrytki urodzą w 2019 roku? Sprawdźmy!

Sławne mamy 2019

Agnieszka Kaczorowska

Dopiero był ślub, a już wkrótce na świecie pojawi się pierwsze dziecko aktorki. Agnieszka Kaczorowska urodzi latem.

View this post on Instagram

Dziś świętujemy radosną nowinę💓 Jesteśmy wdzięczni za piękny rok, który właśnie mija🌟 Jednocześnie nie możemy się doczekać tego co wydarzy się w tym, który zaraz zaczniemy… W 2019 dołączy do nas małe #Pelątko 😍❤️ i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań…Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi❗️Dziękujemy za wszystkie życzenia, które od Was otrzymujemy, ale teraz najważniejsze, aby Pelątko było zdrowe…tego nam Kochani życzcie! ___________________ My życzymy Wam, aby cały przyszły rok otaczała Was miłość, abyście spełniali swoje marzenia, abyście mieli odwagę podejmować decyzje zgodnie z podpowiedziami płynącymi prosto z Waszych serc i abyście marzyli bez końca ❗️ Bawcie się wspaniale, świętujecie tak jak macie ochotę i wejdźcie w Nowy Rok z szerokim uśmiechem na twarzy🥳 #Pelakowelove #AgnieszkaKaczorowska #momtobe #rodzew2019

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Joanna Kulig

Nasza wybitna aktorka święci sukcesy prywatne i zawodowe. W tym roku i to już za chwilę otrzyma od życia najważniejszą nagrodę 🙂

Kasia Tusk

Blogerka chroni swoje życie prywatne, więc wiadomość o ciąży też nie była jednoznaczna.  Dziś na zdjęciach, które zamieszcza, coraz wyraźniej widać zarys ciążowego brzuszka.

Anna Czartoryska-Niemczycka

Nasza piękna aktorka w tym roku zostanie mamą po raz trzeci. To dopiero baby boom w rodzinie 🙂

Olga Kalicka

Aktorka chętnie fotografuje się z widocznym brzuszkiem. Podobno mieszka w nim dziewczynka 🙂

Sara Boruc Mannei

Rodzina piłkarza Artura Boruca wkrótce się powiększy. To niezwykłe wydarzenie już na wiosnę.

Meghan Markle

O tym wydarzeniu będzie mówił w tym roku cały świat. Pierwsze dziecko księcia Harry’ego urodzi się prawdopodobnie pod koniec marca.

Jessica Simpson

Aktorka po raz trzeci zostanie mamą. I to, oceniając po wielkości brzucha, już niedługo.

To na pewno nie koniec sławnych dzieci w tym roku. Wiele znanych kobiet dopiero planuje swoje ciąże na ten rok, a część jeszcze trzyma dobrą nowinę w tajemnicy przed mediami. Wkrótce więc do tej listy dopiszemy kolejne sławne mamy 2019. Wszystkim oczywiście serdecznie gratulujemy i życzymy szczęśliwego rozwiązania!

mamy-mamom.pl