Reklamaads-single

Prosto z Krainy Lodu – nowa dziecięca kolekcja od Converse!

Z okazji premiery drugiej części jednej z ulubionych bajek naszych pociech Converse przedstawia specjalną linię butów powstałą we współpracy z Disney’em. Dzięki kolekcji Converse Frozen 2 każde dziecko może wyruszyć do Zaczarowanego Lasu razem z Anną, Elsą i ich przyjaciółmi.

Reklamaads-single
Reklamaads-single

Z okazji premiery drugiej części jednej z ulubionych bajek naszych pociech Converse przedstawia specjalną linię butów powstałą we współpracy z Disney’em. Dzięki kolekcji Converse Frozen 2 każde dziecko może wyruszyć do Zaczarowanego Lasu razem z Anną, Elsą i ich przyjaciółmi.

Grafiki inspirowane postaciami z Krainy Lodu, błyszczące elementy i lodowa kolorystyka sprawiają, że buty z najnowszej kolekcji Converse to prawdziwa gratka dla małych fanów i fanek tej animacji. Dzięki dodatkowym elementom, takim jak rzepy i welurowe wstawki dziecięce buty będą świetnym zakupem na nadchodzący czas, a także wyjątkowym prezentem pod choinkę.

Wyrusz w podróż ku przeznaczeniu i prawdzie z dziecięcą kolekcją Converse Frozen 2.

Kolekcja Converse Frozen 2 dostępna jest w sklepach Converse w Galerii Mokotów, Złotych Tarasach, Galerii Krakowskiej oraz na converse.pl

Wpis gościnny