Reklamaads-single

Konkurs foto “Weekendowo z rodzinką!” ROZWIĄZANY!

Wakacje, wolne i ciepłe weekendy to czas, który lubimy spędzać rodzinnie. Pokaż nam swój cudowny rodzinny weekend na zdjęciu i wygraj super nagrody od Colorland!

Reklamaads-single
Reklama

Konkurs z Colorland

Zapraszamy was do wakacyjnego konkursu “Weekendowo z rodzinką”! Wystarczy, że pokażesz nam, jak spędzasz rodzinny weekend! Uchwyć najlepsze rodzinne chwile na zdjęciu i prześlij je do nas. Do wygrania fantastyczne fotograficzne upominki od Colorland!

ZASADY KONKURSU “WEEKENDOWO Z RODZINKĄ!”

  1. Na adres konkurs@mamy-mamom.pl prześlij zdjęcie, na którym uwieczniłaś cudowne rodzinne, weekendowe chwile. W tytule maila wpisz “Weekendowo z rodzinką”.
  2. Zapisz się do newslettera Colorland >>> TUTAJ

Na zdjęcia czekamy do 10. sierpnia 2020 roku. Spośród przesłanych fotografii wybierzemy 3 naszym zdaniem najlepsze (I miejsce, II miejsce i III miejsce) i nagrodzimy je foto gadżetami od Colorland!

Regulamin konkursu >>> TUTAJ

NAGRODAMI W KONKURSIE SĄ FOTO GADŻETY COLORLAND!

Uwaga! Po zapisaniu się do newslettera TUTAJ, uzyskacie również dostęp do kodów rabatowych na poniższe produkty!

W konkursie przewidzieliśmy następujące nagrody:

I MIEJSCE – Obraz 70×100 pion

Twój własny, autorski fotoobraz na płótnie.
Rodzinne zdjęcia wydrukowane na płótnie będą się pięknie prezentować na ścianie Twojego mieszkania. Wybierz ulubiony szablon, wstaw do niego zdjęcie i zostań autorem prawdziwego dzieła. Obraz charakteryzuje wysokiej jakości płótno canvas – poliester, 2-centymetrowe zadrukowane boki, ozdobna drewniana rama (biała lub czarna) i zawieszka do mocowania.

II MIEJSCE – Fotoksiążka 30×30 40 stron

Fotoksiążka to piękna pamiątka z Twoimi zdjęciami i opisami.
Opowiedz na kartach fotoksiążki swoją historię i podziel się nią z bliskimi. Samodzielnie możesz stworzyć album z Twoimi zdjęciami, autorskimi opisami i dodatkowymi dekoracjami, który będzie bezcenną pamiątką. Fotoksiążkę charakteryzuje: elegancki kredowy papier 200g/m2, twarda okładka (błyszcząca lub matowa) i bajecznie proste projektowanie online!

III MIEJSCE – Rama ClickPic

Fotoramka ClickPic to Twoja historia uchwycona na kwadratowym zdjęciu.
Przy pomocy kwadramki zaprojektujesz wyjątkową galerię w Twoim domu. Fotoramka ClickPic pozwala tworzyć kompozycje z innymi ramkami tego typu, a Tobie daje nieograniczone możliwości dekorowania swojej ściany – zmieniaj układ zdjęć kiedy tylko chcesz. Do zdjęcia można dodać własny tekst. Do wyboru trzy kolory ramek (drewniany, biały i czarny). W komplecie z ramką zestaw rzepów do mocowania. Ramkę charakteryzuje wysokiej jakości wydruk, a samo projektowanie ramki w edytorze on-line to łatwizna!

O Colorland:

Fotoprodukty Colorland to najlepsze, co możesz podarować w prezencie swoim bliskim (i dalszym) znajomym, rodzinie i ukochanym! Fotoksiążki i fotokalendarze z personalizowanymi stronami oraz inne nasze produkty są wykańczane ręcznie, w co wkładamy wiele serca i zaangażowania. Wywołaj odbitki w Colorland lub zamów piękny album premium w fotograficznej jakości, a zobaczysz, że można zachowywać zdjęcia w znacznie ciekawszej i piękniejszej formie, niż robiłeś to do tej pory. Jesteśmy dla Ciebie i drukujemy dla Ciebie.

Edit: 12.08.2020

ROZWIĄZANIE KONKURSU!

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane do nas rodzinne zdjęcia. Wybór był trudny, ale udało się nam wybrać zwycięską trójkę. Miło nam poinformować, że poszczególne nagrody otrzymają:

I miejsce – Beata Z. otrzymuje obraz ze zdjęcia 70×100

II miejsce – Agnieszka M. otrzymuje fotoksiążkę 30×30

III miejsce – Ewa K. otrzymuje ramkę ClickPic

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

A wszystkich pozostałych informujemy, że możecie skorzystać z KODÓW RABATOWYCH na produkty Colorland – sprawdźcie TUTAJ!

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail