Reklamaads-single

Jakie meble dla dziewczynek?

Wybierając meble do pokoju dziewczęcego należy kierować się ich funkcjonalnością, jakością oraz designem, który musi odpowiadać gustowi oraz osobowości dziewczynki.

Reklamaads-single
Reklamaads-single

 

Wybieramy meble dla dziewczynek

Meblik wśród szerokiej gamy mebli, oferuje wiele różnego rodzaju kolekcji dla dziewcząt w każdym wieku. Na szczególną uwagę zasługuje najnowsza kolekcja DANCE w dwóch wariantach kolorystycznych – Dance Black oraz Dance Colour. Niepowtarzalna kolekcja niewątpliwie zainteresuje miłośniczki muzyki i tańca, jak również może zainspirować do nowych pasji młode romantyczki oraz osoby poszukujące ciekawych wyzwań.

Meblik Dance Black

Kolekcja Dance Black urzeka swoją niezwykłą elegancją i zachwycającym połączeniem czerni, szarości i różu na przepięknych, błyszczących frontach. Całość tworzy awangardowy charakter, idealnie pasujący do tancerek gatunków klasycznych, współczesnych, ale także do baletnic. (foto: powyżej)

Meblik Dance Colour

Meble Dance Colour wnoszą radosne kolory nie tylko do pokoju dziewczęcego, ale również w życie – szaleństwo połączone z pasją i niezwykłym urokiem w elegancki sposób oddane na połyskliwych frontach. Ten wariant stworzony dla fanek stylów latynoskich czy funky.

Dance Colour strona

Meblik Fashion

grawer 2 strona

W ofercie Meblika znajdzie się również coś dla prawdziwych miłośniczek mody – kolekcja FASHION. Szkice projektantów, wygrawerowane na frontach, przeniosą każdą młodą damę w świat wielkiej mody Haute Couture. Kolekcja dostępna w dwóch kolorach: ożywczej mięty (Mint) i cukierkowego różu (Pink). 

Fashion Mint strona

 

Fashion Pink strona

622

 

460

Meblik tworząc meble, stawia na różnorodność brył, dając swoim klientom wiele możliwości urządzenia pokoju. Funkcjonalne szafy, praktyczne komody, regały czy wygodne łóżka to tylko niektóre z propozycji. Bezapelacyjnym numerem jeden są Biurka Mix Plus- połączenie biurka z praktycznym kontenerkiem czy szafką RTV. Biurko rośnie razem z dzieckiem dzięki regulacji wysokości.

www.meblik.pl