-Reklama-

II SZUMISIOWA RADA RODZICÓW – przepytywana: Mama Siedmiorga

Zapraszamy na drugie spotkanie w ramach cyklu Szumisiowa Rada Rodziców! Zasiądź w naszej radzie i wspólnie przepytajmy inspirujące Mamy i Ojców. Gościem kolejnego spotkania będzie Agnieszka z Family Fun By Mum – mama siedmiorga dzieci! Spotkanie jest bezpłatne – obowiązują zapisy!

-Reklama-

Rada Rodziców pod patronatem portalu „Mamy Mamom” to cykl spotkań z inspirującymi Mamami i Tatusiami. To okazja do nawiązania kontaktów z innymi rodzicami, porozmawiania na tematy ważne, jak i te z pozoru błahe, podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami, spędzenia z sobą trochę czasu. To czas dla siebie, czas na dobrą kawę i rozmowę o wyzwaniach dla współczesnych rodziców.

Przed kolejna Radą Rodziców zasiądzie mama Ani (15l), Franka (13l), Benka (11l), Mundka (9l), Eli (7l), Julka (6l) i Basi (4l) – mama siedmiorga. Z wykształcenia filolog, obecnie pracuje w firmie farmaceutycznej. Od niecałego roku prowadzi konto na Instagramie – @Familyfunbymum,  na którym dzieli się swoim doświadczaniem macierzyństwa i życiem rodziny wielodzietnej.

Zebranie Rady Rodziców  poprowadzi  matka Polka trojki dzieci:  Olka, Tosi i Leosia  –  Marta  Szulawiak-Turska, autorka bloga  https://wiochauturskich.pl/, ex-modelka, dziennikarka, business  woman, radna warszawskiego  Wawra, prowadząca ekologiczne gospodarstwo ze zwierzętami, kreatorka szczęśliwego życia.

Zapraszamy!

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/2355282567833887/ 

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również