Reklamaads-single

Dzień babci i dziadka – pokaż, że pamiętasz

Dzień babci i dziadka to piękne święto, które pozwala pokazać najbliższym, jak ważni i istotni są w naszym życiu. Dzięki niemu można także podziękować, za okazaną miłość i troskę. Jeżeli chcesz wyrazić te uczucia, pokazać, iż pamiętasz o babci i dziadku, a także dać im podarunek, który ich wzruszy i zostanie w ich pamięci na długo, to poznaj kilka pomysłów na fotoprezenty.

Reklamaads-single
Reklama

Fotoksiążka dla babci i dziadka – niezapomniany prezent

Fotoksiążka to wysokiej jakości, piękna publikacja, która może zgromadzić najpiękniejsze zdjęcia. Taki podarunek będzie więc nie tylko zachwycający pod względem estetyki, ale będzie przede wszystkim dawał możliwość wracania do najważniejszych chwil. Zgromadź zdjęcia z młodości babci i dziadka, ich najpiękniejsze wspólne momenty lub portrety wnucząt i dzieci, aby na ich twarzach zagościł uśmiech oraz wzruszenie.

Możesz dostosować zgodnie z własnym pomysłem wszystkie elementy fotoksiążki. Zdecydujesz nie tylko o doborze i układzie zdjęć, ale możesz także umieścić na stronach cliparty, tła, ramki i napisy. Dzięki ogromnej kolekcji dodatków dostosowanych do różnych okoliczności, z łatwością dostosujesz fotoksiążkę do okazji jaką jest dzień babci i dziadka. To także możliwość dopasowania fotoksiążki do zainteresowań dziadków. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby taka publikacja nawiązywała do podróżowania, ogrodnictwa, szydełkowania, przyrody czy dowolnych, innych zainteresowań.

Fotokalendarz na dzień babci i dziadka – znakomity pomysł na prezent

Co prawda dzień babci i dziadka przypada na początek roku, ale nie to jest głównym powodem obdarowywania ich foto kalendarzem (taki gadżet może zaczynać się od dowolnego miesiąca, tak więc można go sprezentować praktycznie przez cały rok). Najważniejsze jest to, że taki foto prezent może łączyć w sobie piękno, elegancję, wzruszenia i praktyczne zastosowanie. Dzięki wydrukowaniu kalendarza z własnymi zdjęciami babcia i dziadek będą mogli podczas planowania codziennych zadań spoglądać na najpiękniejsze zdjęcia.

Fotokalendarze mogą być wydrukowane w przeróżnych formatach. Podobnie jak fotoksiążkę możesz je projektować zgodnie z własnym pomysłem, dostosowując je do charakteru i zainteresowań babci oraz dziadka. Jeśli Twoi dziadkowie mają szczególnie dużo planów, to przyda im się terminarz. Podobnie jak fotokalendarz możesz go upiększyć ulubioną fotografią.

Fotogadżety, które spodobają się babci i dziadkowi

Pamięć można wyrażać dając także bardzo praktyczne prezenty. Nie oznacza to jednak rezygnacji z możliwości obcowania z ulubionymi zdjęciami. Lista pomysłów na wykonanie gadżetów z własnymi zdjęciami jest naprawdę długa. Ulubione kadry możesz umieścić na fotokubkach, artykułach dekoracyjnych, tekstylnych czy papierniczych.

Fotokubek to szczególnie przyjemny prezent. Umili babci i dziadkowi poranną kawę czy popołudniową herbatę. W szczególności wiele wzruszeń i zaskoczenia może wywołać magiczny kubek. Zasada jego działania polega na tym, iż naniesione na nie zdjęcie ujawnia się dopiero po nalaniu gorącego napoju.

Fotoprezenty dla babci i dziadka – załatwisz je łatwo i przyjemnie

Jedną z niewątpliwych zalet foto prezentów jest fakt, iż można je zaprojektować i zamówić nie wychodząc z domu. Ich przygotowywanie może być także dla Ciebie świetną zabawą. Proces ten jest łatwy i przyjemny nawet dla tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli okazji tworzyć własnych fotoksiążek, foto kalendarzy czy fotoobrazów. Po prostu uruchom wyobraźnię i stwórz dla babci i dziadka coś, co będzie pochodziło z głębi serca.

Fotoprezenty możesz zamówić wprost do swojego domu. Dzięki temu nie musisz ruszać się nawet z kanapy, aby przygotować prezenty dla babci i dziadka. Przyjazny interfejs podpowie Ci, czy wybrane przez Ciebie zdjęcia są właściwej jakości i pozwolą na wydrukowanie satysfakcjonujących podarków. Dzięki temu proces zamawiania będzie dla Ciebie przyjemnością, a fotograficzne prezenty dla babci i dziadka dadzą radość nie tylko obdarowywanym.

Zdjęcia to najlepszy sposób, aby okazać pamięć o babci i dziadku. Będzie to z pewnością trafiony prezent.  

wpis gościnny

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail