Reklamaads-single

Co kupić Dziadkom na Gwiazdkę? Skorzystaj ze specjalnych rabatów!

O czym marzą dziadkowie? Zapewne o szczęściu swoich wnuków, bo wiadomo to najważniejsze! Myślę jednak, że nawet najdrobniejszy upominek wywoła łezkę w oku, jeśli będzie dany od serca! Oto nasze propozycje prezentów dla dziadków!

Reklamaads-single
Reklamaads-single

Wspólne wyjście

Nic nie sprawi takiej radości dziadkom jak wspólne wyjście z wnukami! Może być to kino, wyjście na pyszny obiad albo na wyjątkowe przedstawienie. Dziadkowie czasem wcale nie potrzebują materialnych upominków, a czasu spędzonego wspólnie wnukami. Dla nich samych takie spotkania też będą źródłem niezapomnianych wspomnień z dzieciństwa.

Teraz zamawiając bilet na spektakularne przedstawienie pełne światła, magii i niesamowitych wrażeń Teatr Piasku “Królowa Śniegu” możecie liczyć na 10% rabatu. Wystarczy podczas zamówienia podać hasło: “mamymamom”. Przedstawienie odbywają się w całej Polsce!

Odrobina słodyczy

Podarunek w postaci słodyczy jest zawsze miłym gestem! Jeśli macie trochę czasu, warto np. wspólnie z dziećmi przygotować i udekorować ciasteczka z ulubionymi dodatkami dziadków! Jeśli nie, warto sięgnąć po gotowe słodycze, ale te najlepsze – zarówno pod względem wykonania, jak i składu!

Do takiego prezentu warto, aby dziecko np. samo wykonało opakowanie. Może nie będzie ono wyglądało idealnie, ale będzie przygotowane przez dziecko, od serca! Jeśli maluszek jest zbyt mały, warto zrobić np. odcisk lub rysunek rączki w formie podpisu.

Fantastyczną propozycją prezentu są czekoladki od choccolissimo – mają niesamowite kształty np. narzędzi dla dziadka-majsterkowicza.

Jeśli dziadek jest miłośnikiem majsterkowania, warto podarować mu taki zestaw czekoladowych narzędzi! Mamy tylko nadzieję, że nie będzie szkoda ich zjeść! Wnukowie na pewno pomogą! 🙂

Może się zdarzyć, że jednak dziadkowie nie będą mogli jeść cukru, nie trzeba wtedy rezygnować ze słodyczy, a wybrać po prostu takie, które nie zawierają białego cukru! Zobaczcie naszą propozycję takich właśnie słodyczy od Super Krówki! Na zdjęciu prawdziwie czekoladowy – jak za dawnych czasów, batonik bez dodatku cukru, za to z ekologicznym erytrolem!

Wspomnień czar

Prawie wszyscy dziadkowie lubią prezenty sentymentalne. Jest w nich dużo uczucia i emocji. Nie ma sensu kupować kolejnego niepotrzebnego gadżetu, by za krótki czas wylądował w koszu. My preferujemy prezenty przygotowane ze szczególnym zaangażowaniem.

Niestety nie wszyscy mamy to szczęście, żeby mieć blisko siebie dziadków. W dobie wszechobecnej elektroniki, także i zdjęcia stały się wirtualne. Nie mają one takiego uroku jak te stare fotografie wywołane na papierze. Może dobrym prezentem dla dziadków byłby właśnie taki album z najlepszymi ujęciami wnuków?

Taki album może okazać się fantastyczną pamiątką nie tylko dla dziadków, ale dla całej rodziny. Na pewno z przyjemnością będziecie wracać do tych fotografii przy każdym rodzinnym spotkaniu.

Z myślą o codziennych potrzebach

Jeśli zdecydujecie się jednak na coś z klasycznych prezentów jak kosmetyki, warto śledzić promocje w drogeriach. Jest ich naprawdę dużo np. ta produkty Celia – bardzo często wybierane przez babcie!