-Reklama-
-Reklama-

Casting ,,ZOSTAŃ TWARZĄ PBKM”

-Reklama-

Zostań twarzą Polskiego Banku Komórek Macierzystych i wygraj 18 lat bankowania krwi pępowinowej oraz profesjonalną sesję ciążową.

Biorąc udział w konkursie wygrywasz zabezpieczenie zdrowia swojego dziecka na wypadek 80 ciężkich chorób w postaci 18 lat bankowania krwi pępowinowej. Dodatkowo wygrywasz udział w profesjonalnej sesji ciążowej wraz z partnerem pod okiem doświadczonego fotografa, makijażystki oraz stylistki!

CZYM JEST KREW PĘPOWINOWA?

Krew pępowinowa jest bogatym źródłem młodych komórek macierzystych, czyli pierwotnych niedojrzałych i niewyspecjalizowanych komórek organizmu człowieka, które dają początek kolejnym generacjom komórek. Zabezpieczając krew pępowinową i sznur pępowinowy, zyskujesz możliwość leczenia chorób, które mogą wystąpić u Twojego dziecka, jego rodzeństwa lub najbliższej rodziny dziecka łącznie z dziadkami. Według badań, prawdopodobieństwo skorzystania z leczenia komórkami macierzystymi w ciągu życia jest szacowane na 1:100*

CO ZYSKUJESZ BANKUJĄC KREW PĘPOWINOWĄ POBRANĄ PODCZAS PORODU?

  • Bezpieczeństwo Twojej rodziny w przypadku zachorowania na 80 ciężkich chorób, których leczenie jest refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia
  • Cenny czas, który jest kluczowy podczas leczenia. Nie musisz szukać latami zgodnego dawcy tak, jak w przypadku szpiku
  • Dostęp do nowoczesnej terapii, która może poprawić jakość zdrowia lub uratować życie
  • Dodatkową szansę na leczenie w przypadku gdy inne terapię zawodzą
  • Jedyną w swoim rodzaju polisę na życie dla Twoich bliskich

KOMU MOŻE SŁUŻYĆ POBRANA KREW PĘPOWINOWA?

Krwiotwórcze komórki pozyskane z krwi pępowinowej mogą służyć dziecku, od którego zostały pobrane lub jego rodzeństwu oraz rodzicom pod warunkiem wystąpienia zgodności tkankowej materiału biologicznego w układzie HLA.

Dowiedz się więcej na: https://lp.pbkm.pl/zostan-twarza-pbkm

Artykuł powstał przy współpracy z Polskim Bankiem Komórek Macierzystych.

-Reklama-

Musisz przeczytać

BEZPŁATNY poradnik o rozszerzaniu diety plus KASZKA! ODBIERZ SWÓJ ZESTAW

Rozszerzanie diety dziecka to wcale nie jest proste zadanie! Z pomocą przychodzi BoboVita. Już dziś zamów swój DARMOWY...

Najlepsze polskie hotele z animacjami dla dzieci

W kraju kapryśnej i nieprzewidywalnej pogody urlop z dzieckiem może być wyzwaniem. Na szczęście są miejsca, w których nie ma nudy, nawet jeśli aura nie dopisuje. Zobacz najlepsze polskie hotele z animacjami. Tam twoje dzieci będą czuły się jak w raju.

PORÓD – wszystko, co musisz wiedzieć. KURS DLA MAM

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej mamy. Jak się do niego przygotować? Zobacz kurs dla mam.

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
412ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Dziecko często choruje – na co zwrócić uwagę? Odpowiada pediatra

Choroba dziecka zawsze budzi niepokój rodziców. Tym większy, kiedy dziecko choruje zbyt często. Co wtedy robić?

Czy zabawki mogą wpływać na rozwój sensoryczny malucha?

Zabawki sensoryczne na przełomie ostatnich lat zyskują na popularności. Dzieci je uwielbiają za to, że mogą ich dotykać, wkładać do buzi i bez umiaru doświadczać. Rodzice zaś doceniają kilka momentów spokoju, kiedy maluch jest nimi pochłonięty. Zabawki sensoryczne dają nam możliwość nie tylko oddechu, ale przede wszystkim wsparcia rozwoju malucha. Jednak czym dokładnie są, kiedy najlepiej je wprowadzić i jak wybrać te odpowiednie spośród wielu dostępnych na rynku? O tym wszystkim rozmawiamy z Magdaleną Zujewicz, fizjoterapeutką i ekspertką marki Canpol babies.

Kim powinno być moje dziecko w przyszłości? Przede wszystkim zawodowo szczęśliwe

Wybór zawodu jest wyzwaniem, nie tylko dla dzieci, ale też dla rodziców. Pierwszą przyszłościową decyzję dziecko musi podjąć już w szkole podstawowej, kolejną tuż po maturze. Kiedy jednak decyduje kim, zostanie w przyszłości? Okazuje się, że nawet i w przedszkolu. Co więcej, badania mówią, że tylko 18 proc. Polaków pracuje w zawodzie wybranym w liceum. Jak zatem zdać egzamin z rodzicielskiego wsparcia w wyborze zawodu?

Jak przygotować się do porodu? Ta lista z pewnością Ci pomoże!

Poród to jedna z ważniejszych chwil w życiu – po 9. miesiącach ciąży na świat przychodzi twoje dziecko. Zastanów się nad tym, jak chcesz, by przebiegały narodziny i stwórz plan porodu. Co powinno się w nim znaleźć?

Kiedy zmienia się kolor oczu u dziecka?

Zachwycasz się niebieskimi oczami twojego noworodka? Musimy cię zmartwić, istnieje prawdopodobieństwo, że kolor oczu dziecka jeszcze się zmieni. Kiedy to się stanie? Jaki finalny kolor oczu będzie mieć twoje dziecko?