fbpx
ReklamaRowerki i zabawki ogrodowe - wybierz na Ceneo

3 prezenty dla mamy i dziecka – odbierz swój darmowy zestaw!

Prawidłowy rozwój dziecka to coś, na czym zależy wszystkim rodzicom. Zobacz trzy gadżety, które uatrakcyjnią dzień z maluszkiem i odbierz swój darmowy zestaw!

Reklamaads-single
Reklama
  1. Pamiętajmy, że na początek dziecko nie potrzebuje wielu wyszukanych, kolorowych zabawek. Idealną “zabawką” rozwojową na pierwszy etap rozwoju są karty kontrastowe. Kształtują one inteligencję wizualno-przestrzenną dziecka. To idealny sposób na wspólne spędzanie czasu z maluszkiem, świetną edukacyjną zabawę. Pokazując dziecku kształty, możemy opowiadać dodatkowo historyjki o przedstawianych postaciach, przedmiotach.
  2. Każdy z nas dba również o to, by zdobywać wiedzę na temat rozwoju i pielęgnacji maleństwa. Kupujemy stosy poradników, a tak naprawdę wystarczy mieć jeden poradnik, ale przygotowany przez specjalistów.
  3. I w końcu, wszyscy chcemy mieć cudowne pamiątki z dzieciństwa w postaci fotografii. Fantastyczną sprawą do robienia zdjęć są karty do zdjęć. Słyszałaś o czymś takim? To specjalne karty z ciekawymi napisami, które dodajemy jako element kadru fotografii dziecka. To coś na kształt komentarza, który uzupełnia to, co widać na zdjęciu. Takie gadżety dodają uroku fotografii i są na pewno ciekawym elementem wyróżniającym.

Teraz taki zestaw: karty kontrastowe, poradnik i karty do zdjęć możesz mieć zupełnie za darmo. Wystarczy tylko się zapisać i otrzymasz swój własny zestaw do domu.

Zgłoś się po swój darmowy zestaw: poradnik, karty kontrastowe i karty do zdjęć:

Chcesz dostawać więcej informacji o ciekawych promocjach, rozdaniach i gratisach? Dołącz do MAMY MAMOM PREMIUM

0
9488
0