Reklama

Jak zaoszczędzić na wyprawce? Znamy sposób!

Wszyscy wiemy, że pojawienie się na świecie dziecka niesie ze sobą nie tylko nieskończoną miłość, ale również… niekończące się wydatki. I nie są to małe sumy. Co zrobić, by wyprawka dla dziecka kosztowała nas mniej? Dużo mniej!

Reklama
Reklama

 

Skompletowanie wyprawki dla niemowlaka potrafi mocno nadwyrężyć rodzicielski budżet, a przecież dzieci rosną tak szybko, że niemal całą garderobę należy wymieniać co kilka miesięcy. Znacie pewnie takie historie, że dziecko założyło coś zaledwie parę razy na siebie? Albo w ogóle całkiem nowa rzecz przeleżała, bo nie było okazji jej założyć?
Ilość produktów oraz ceny naprawdę mogą przyprawić o zawrót głowy, a do tego jeszcze perspektywa krótkiego użytkowania przez dziecko. I co potem z tym zrobić? …

Na szczęście istnieje sposób na skompletowanie pełnowartościowej wyprawki bez rujnowania budżetu domowego. My go znaleźliśmy i chętnie Wam przedstawimy.
Nazywa się Baclore!
Zobaczcie!

Co to jest Baclore.com?

To nowo powstała, lecz bardzo innowacyjna i dobrze rokująca platforma internetowa, będąca spełnieniem marzeń niejednego rodzica. Z pozoru przypomina zwykły sklep internetowy oferujący markową odzież oraz akcesoria dziecięce, takie jak foteliki samochodowe, nosidła turystyczne, czy elektryczne bujaczki. Gdzie więc ta innowacyjność?

Otóż, w portalu baclore.com mamy możliwość skompletowania i zamówienia całej wyprawki dziecięcej bez kupowania jej. Właściciele serwisu (zresztą rodzice dwójki małych dzieci) nie oferują możliwości zakupu produktów, ponieważ uważają to za złe podejście. W serwisie po obejrzeniu wszystkich produktów można wybrać te, które nas interesują, a wybór jest naprawdę duży. Bluzeczki, sukienki, body, spodenki- piękne, kolorowe, a przede wszystkim bardzo dobre jakościowo i w atrakcyjnych cenach. Następnie można je zamówić, a po zakończonym okresie użytkowania niepotrzebne już produkty zostaną odebrane prosto z naszego domu. Takie rozwiązanie pozwala na dokonanie sporych oszczędności, bo ubranka posiadają konkurencyjne ceny. Płacimy jedynie, za korzystanie z nich, a nie za ich kupowanie. Jednocześnie nie rezygnujemy z jakości, bo sami decydujemy czy zamawiamy zupełnie nowe produkty, czy takie które mogły być już użytkowane. W przypadku zamawiania tych nowych produktów, jesteśmy ich pierwszymi użytkownikami, a produkty przychodzą do nas tak jak z normalnego sklepu. Dodatkowo serwis, rozwiązuje odwieczny rodzicielski problem magazynowania za małych dziecięcych ciuszków. Zwykle każdy rodzic segreguje te góry ubrań, wkłada w kartony, podpisuje i odkłada dla następnego dziecka, a później, kiedy już przychodzi ono na świat, z większości nie korzysta, bo pora roku nie ta, płeć się nie zgadza, a dodatkowo większość już dawno wyszła z mody…? Później rodzic nosi się z mocnym postanowieniem sprzedania za małych rzeczy, ale trudy sprzedaży internetowej i ciągłe bieganie z paczkami na pocztę skutecznie zniechęcają. Baclore.com zdaje się rozwiązywać wszystkie te problemy. Brzmi pięknie, ale czy tak samo jest w rzeczywistości? Przyjrzyjmy się temu dokładnie.

Jak działa Baclore.com?

W czasie zamówienia można wybrać jedną z 2 opcji:

  • Gold– umożliwiającą wynajem zupełnie nowych ubranek. Jest to alternatywa dla tradycyjnych zakupów, mająca nad nimi tę przewagę, że pozwala na zwrot wszystkich ubrań po zakończeniu użytkowania i daje duże oszczędności.
  • Smart– polegająca na wynajmowaniu już używanych ubranek, jednak wciąż pozostających w bardzo dobrym stanie i nie noszących żadnych śladów użytkowania. W przypadku wyboru tej opcji ceny wszystkich produktów są znacznie niższe.

W Baclore.com można nabyć nie tylko wyprawkę dla niemowlaka, ale również ubrania i buty dla dzieci do 2. roku życia. Wszystkie produkty wynajmowane są na pół roku, albo na rok w zależności od przedziału wiekowego.
Grupa rozmiarowe 0-3, 3-6, 6-9, 9-12 miesięcy, czyli ta gdzie z założenia będziemy korzystali z produktów przez 3 miesiące, okres wynajmu to 6 miesięcy. Natomiast dla grupy 12-18 oraz 18-24, okres wynajmu to rok.
Okresy najmu są tak dostosowane, że dzieciaki z pewnością wyrosną z ubranek przed upływem terminu, a do tego możemy wszystko zamówić wcześniej, aby było gotowe i czekało w szafie. System daje fajny zapas czasu, na tyle, aby o nim nie myśleć.

Oprócz ubranek wypożyczyć można również foteliki samochodowe, nosidła turystyczne i bujaczki elektryczne. Pozwala to na wybór sprzętów najwyższej jakości, posiadających wszelkie atesty i spełniających rygorystyczne normy, w bardzo atrakcyjnych cenach. Tak samo jak w przypadku ubranek, możliwy jest wybór produktów zupełnie nowych lub już wcześniej używanych. Właściciele Baclore.com zapewniają jednak, że nawet używane akcesoria są w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, spełniają wszelkie wymogi i nie przekraczają dat przydatności do użytku. „Dobro i bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze, nie możemy więc pozwolić sobie na żadne zaniedbania w tej kwestii. Chcemy, aby każdy rodzić otrzymywał od nas najlepsze produkty, w niższych, bardziej przystępnych cenach” – mówią właściciele serwisu. Skąd u nich takie podejście? Być może stąd, że sami są rodzicami dwójki dzieci i rodzicielskie problemy są ich codziennością? W końcu kto zrozumie nas, rodziców lepiej, niż inni rodzice?

Dlaczego warto skorzystać z usług Baclore.com?

Do najważniejszych powodów należy oszczędność.
Oszczędność pieniędzy, bo produkty mają atrakcyjne ceny. W porównaniu do tradycyjnego kupowania produktów, to nawet 3000 zł oszczędności w rok.
Oszczędność czasu, bo we wszystko można zaopatrzyć się w jednym miejscu, a gdy produkty nie będą już nam potrzebne, kurier zgłosi się po nie do nas do domu.
Oszczędność miejsca, bo nareszcie przestajemy upychać po szafach i piwnicach kartony z za małymi ubraniami.
Za niższą cenę możemy korzystać z lepszych, bardziej modnych ubranek, ale co ważne w przypadku fotelików samochodowych możemy zapewnić maluchowi najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Do tego dochodzi jeszcze możliwość nabycia bardzo dobrych jakościowo, markowych i modnych produktów, bezpieczeństwo transakcji oraz dbałość o środowisko, bo cały proces można w zasadzie nazwać „ciuszkowym recyklingiem”.

Co jeszcze?

Oprócz możliwości korzystania z dziecięcej garderoby i akcesoriów, uwagę zwraca również bardzo pomocna, chętnie wyjaśniająca szczegóły i odpowiadająca na wszystkie pytania obsługa, łatwy i szybki kontakt, przejrzysta strona internetowa, na której dokładnie opisano cały proces składania zamówień, kącik porad rodziców oraz blog poruszający najczęściej spotykane, parentingowe problemy.
Baclore.com to po prostu fajna przestrzeń dla rodziców. Duży potencjał, który – jeśli zostanie dobrze wykorzystany- może zrewolucjonizować rynek produktów dziecięcych i sposób myślenia o nich.

art. sponsorowany
Close

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail