Reklamaads-single

Wykapany tata! – KONKURS Z MEGA NAGRODAMI

Twoje dziecko to skóra zdjęta z taty? Patrzysz na nie i myślisz "wykapany ojciec"? Zgłoś się do naszego konkursu i pokaż to podobieństwo na fotce! Nagroda główna to multiblender z funkcją gotowania od Gotie!

Reklamaads-single
Reklamaads-single

Konkurs na Dzień Taty!

KONKURS zakończony. Oto Laureaci naszego konkursu!

NAGRODA GŁÓWNA – Anna W.

Pozostałe 2 wyróżnienia: Katarzyna T. z Krakowa oraz Iwona M. ze Zgorzelca.

Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Zapraszamy Was do udziału w super konkursie z okazji Dnia Ojca. Pokażcie nam podobieństwo Waszych dzieci do swoich tatusiów!

Jeśli Twoje dziecko to wykapany tata, na adres konkurs@mamy-mamom.pl prześlij zdjęcie, które nam to udowodni! Spośród przesłanych fotek wybierzemy 3 najlepsze i nagrodzimy super urządzeniami marki Gotie!

Warunkiem udziału w konkursie jest polubienie strony fundatora nagród na Facebooku > https://www.facebook.com/gotie.eu

Regulamin konkursu >>> TUTAJ

Czas trwania konkursu: od 12.06.br do 30.06.br

NAGRODY

1 miejsce –
Multiblender z funkcją gotowania ONE-TOUCH GOTIE GBS-2500

Multiblender z funkcją gotowania ONE-TOUCH GOTIE GBS-2500 to zaawansowane urządzenie kuchenne, które łączy wysoką funkcjonalność z technologią mikroprocesorową. Rozbudowany, czytelnie opisany panel sterowania z wyświetlaczem pozwala na wybór jednej z aż dziesięciu funkcji. Dzięki nim będziesz w stanie przygotować takie danie, na jakie tylko będziesz mieć ochotę. Urządzanie napędzane jest wysokowydajnym silnikiem o mocy 1700W, wspieranym przez krytą grzałkę o mocy 600W, która gwarantuje szybkie i sprawne gotowanie potraw.

Osiem noży tnących gwarantuje najwyższą skuteczność i niezawodność. Puść wodze fantazji i przygotuj zaskakujące napoje i potrawy. Za pomocą urządzenia ugotujesz zupę tradycyjną lub przecierową oraz sos do obiadu; przyrządzisz mleko sojowe, migdałowe lub kokosowe; przygotujesz pyszne desery – lody, sorbety, koktajle; skruszysz lód… i wiele, wiele innych! Każda funkcja to zaprogramowany tryb, wykonywany w pełni automatycznie. O pozostałym do końca procesu czasie oraz temperaturze poinformują cię komunikaty na wyświetlaczu. Możesz też wykorzystać GBS-2500 jako typowy blender kielichowy do rozdrabniania i siekania, a także skorzystać z funkcji pracy ręcznej z trójstopniową regulacją prędkości.

MultiblenderGOTIE posiada funkcję automatycznego czyszczenia – wystarczy wlać wodę do kielicha i uruchomić program czyszczenia na tak długo, jak będzie to konieczne. Wysoka jakość wykonania sprawia, że montaż i demontaż są bardzo łatwe i intuicyjne.

2 wyróżnienia – funkcjonalny gadżet – lampka LED z czujnikiem ruchu GOTIE Pirlight GML-100

Lampka LED GOTIE GML-100 to niewielkie, wielofunkcyjne urządzenie przydatne w domu i poza nim. Wyposażone jest w dwa tryby pracy: ciągłe świecenie w formie latarki oraz aktywację przez wykrycie ruchu. Sześć trwałych diod LED daje łagodne, ciepłe światło.

Lampka LED GOTIE wyposażona jest w PIR – czujnik ruchu działający w podczerwieni. Po wykryciu ruchu światło aktywuje się, by po kilkudziesięciu sekundach zgasnąć i przejść w stan czuwania. Czujnik charakteryzuje się szerokim kątem widzenia aż do 90° i zakresem wykrywania w promieniu aż do 3 m.

Lampka GOTIE GML-100 wyposażona jest w energooszczędne diody LED oraz duży, trwały akumulator o pojemności 1800 mAh. Dzięki niemu urządzenie może działać w trybie czuwania z czujnikiem ruchu aż do 90 dni! Z kolei w trybie latarki tak pojemna bateria pozwoli na ciągłe świecenie przez maksymalnie 10 godzin. Ładowanie odbywa się przez standardowy port microUSB.

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail