Reklamaads-single

Wykapany tata! – KONKURS Z MEGA NAGRODAMI

Twoje dziecko to skóra zdjęta z taty? Patrzysz na nie i myślisz "wykapany ojciec"? Zgłoś się do naszego konkursu i pokaż to podobieństwo na fotce! Nagroda główna to multiblender z funkcją gotowania od Gotie!

Reklamaads-single
Reklamaads-single

Konkurs na Dzień Taty!

KONKURS zakończony. Oto Laureaci naszego konkursu!

NAGRODA GŁÓWNA – Anna W.

Pozostałe 2 wyróżnienia: Katarzyna T. z Krakowa oraz Iwona M. ze Zgorzelca.

Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Zapraszamy Was do udziału w super konkursie z okazji Dnia Ojca. Pokażcie nam podobieństwo Waszych dzieci do swoich tatusiów!

Jeśli Twoje dziecko to wykapany tata, na adres konkurs@mamy-mamom.pl prześlij zdjęcie, które nam to udowodni! Spośród przesłanych fotek wybierzemy 3 najlepsze i nagrodzimy super urządzeniami marki Gotie!

Warunkiem udziału w konkursie jest polubienie strony fundatora nagród na Facebooku > https://www.facebook.com/gotie.eu

Regulamin konkursu >>> TUTAJ

Czas trwania konkursu: od 12.06.br do 30.06.br

NAGRODY

1 miejsce –
Multiblender z funkcją gotowania ONE-TOUCH GOTIE GBS-2500

Multiblender z funkcją gotowania ONE-TOUCH GOTIE GBS-2500 to zaawansowane urządzenie kuchenne, które łączy wysoką funkcjonalność z technologią mikroprocesorową. Rozbudowany, czytelnie opisany panel sterowania z wyświetlaczem pozwala na wybór jednej z aż dziesięciu funkcji. Dzięki nim będziesz w stanie przygotować takie danie, na jakie tylko będziesz mieć ochotę. Urządzanie napędzane jest wysokowydajnym silnikiem o mocy 1700W, wspieranym przez krytą grzałkę o mocy 600W, która gwarantuje szybkie i sprawne gotowanie potraw.

Osiem noży tnących gwarantuje najwyższą skuteczność i niezawodność. Puść wodze fantazji i przygotuj zaskakujące napoje i potrawy. Za pomocą urządzenia ugotujesz zupę tradycyjną lub przecierową oraz sos do obiadu; przyrządzisz mleko sojowe, migdałowe lub kokosowe; przygotujesz pyszne desery – lody, sorbety, koktajle; skruszysz lód… i wiele, wiele innych! Każda funkcja to zaprogramowany tryb, wykonywany w pełni automatycznie. O pozostałym do końca procesu czasie oraz temperaturze poinformują cię komunikaty na wyświetlaczu. Możesz też wykorzystać GBS-2500 jako typowy blender kielichowy do rozdrabniania i siekania, a także skorzystać z funkcji pracy ręcznej z trójstopniową regulacją prędkości.

MultiblenderGOTIE posiada funkcję automatycznego czyszczenia – wystarczy wlać wodę do kielicha i uruchomić program czyszczenia na tak długo, jak będzie to konieczne. Wysoka jakość wykonania sprawia, że montaż i demontaż są bardzo łatwe i intuicyjne.

2 wyróżnienia – funkcjonalny gadżet – lampka LED z czujnikiem ruchu GOTIE Pirlight GML-100

Lampka LED GOTIE GML-100 to niewielkie, wielofunkcyjne urządzenie przydatne w domu i poza nim. Wyposażone jest w dwa tryby pracy: ciągłe świecenie w formie latarki oraz aktywację przez wykrycie ruchu. Sześć trwałych diod LED daje łagodne, ciepłe światło.

Lampka LED GOTIE wyposażona jest w PIR – czujnik ruchu działający w podczerwieni. Po wykryciu ruchu światło aktywuje się, by po kilkudziesięciu sekundach zgasnąć i przejść w stan czuwania. Czujnik charakteryzuje się szerokim kątem widzenia aż do 90° i zakresem wykrywania w promieniu aż do 3 m.

Lampka GOTIE GML-100 wyposażona jest w energooszczędne diody LED oraz duży, trwały akumulator o pojemności 1800 mAh. Dzięki niemu urządzenie może działać w trybie czuwania z czujnikiem ruchu aż do 90 dni! Z kolei w trybie latarki tak pojemna bateria pozwoli na ciągłe świecenie przez maksymalnie 10 godzin. Ładowanie odbywa się przez standardowy port microUSB.