Reklama

Zegarek z lokalizatorem

Child Watch Touch to zegarek dla dziecka z lokalizatorem, funkcją dzwonienia, krokomierza i powiadamiania SOS . Do wyboru aż 5 kolorów!

Reklama
Reklamaads-single

O zaletach zegarka z lokalizatorem pisaliśmy TUTAJ. Warto rozpatrzeć go jako propozycję prezentu gwiazdkowego, bo jego posiadanie ma wiele zalet – dla rodzica, jak i dziecka.

Czym jest zegarek Child Watch Touch

Jest to urządzenie do sprawowania opieki rodzicielskiej oraz lokalizowania dziecka. Smartwatch sprawia, że dziecko jest bezpieczniejsze, a to wszystko dzięki funkcjom, jakie posiada:

Lokalizator dziecka GPS
Lokalizuje dziecko z dokładnością nawet do 1 metra w zasięgu sieci GPS. Gdy dziecko jest poza zasięgiem GPS, lokalizowanie następuje poprzez sygnał operatorów komórkowych oraz sieci WiFI. Dzięki temu, rodzic zawsze zobaczy, gdzie przebywa dziecko.

Rozmowy telefoniczne
Smartwatch dzwoni i odbiera połączenia tak samo, jak zwykły telefon. W zegarku znajduje się już fabryczna karta SIM, zarejestrowana na CALMEAN. Dziecko może dzwonić tylko do wybranych przez rodzica osób – obce osoby nie dodzwonią się na zegarek.

Alarmowanie Rodzica
Zegarek posiada funkcję STREF, tj. ustawienie na mapie obszarów, w których powinno być dziecko w określonych porach, lub obszarów, w których dziecko nie powinno przebywać. Gdy zegarek wykryje, że dziecko przebywa nie tam, gdzie powinno, natychmiast powiadomi rodzica, aby mógł szybko zareagować i sprawdzić, czy wszystko jest w porządku.

Nasłuch otoczenia dziecka
Rodzic może w dowolnej chwili wywołać nasłuch otoczenia dziecka żeby dyskretnie sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Funkcja jest bardzo przydatna także wtedy, gdy dziecko nie odbiera połączenia telefonicznego – można wtedy samemu wywołać odbiór rozmowy przez zegarek.

SOS – Wezwanie pomocy
Funkcja która umożliwia szybkie powiadomienie rodziców, że dzieje się coś złego. Przycisk SOS uruchamia alerty SMS, notyfikacje i połączenia telefoniczne do opiekunów dziecka.

Zegarek i Budzik
Godzina i data ustawiają się automatycznie, dostosowując się do lokalnego czasu. Zdalnie można ustawić trzy budziki, które będą przypominały dziecku o ważnych zadaniach.

Czat
Rodzic może wysłać do dziecka krótką wiadomość tesktową, a dziecko odpowiedzieć mu wiadomością głosową nagraną przez zegarek.

Nagroda
Nagrodź dziecko wirtualnym serduszkiem, które wyświetli się na zegarku. Dziecko zrobiło coś złego? Odbierz serduszko!

Krokomierz i licznik kalorii
Rodzic sprawdzi, ile dziecko zrobiło kroków w bieżącym dniu, a także ile szacunkowo kalorii spaliło.

Czujnik zdjęcia z ręki 
Wysyła automatyczny alert do Rodziców, gdy czujnik na spodzie zegarka wykryje źródło światła (co oznacza prawdopodobne zdjęcie zegarka z ręki).

Powiadomienia
Rodzice otrzymują powiadomienia związane z dzieckiem i zegarkiem, na swój telefon oraz e-mail. Zawsze są powiadomieni i mogą od razu zareagować, gdy dzieje się coś złego.

Historia Lokalizacji
Aplikacja nie tylko lokalizuje dziecko w danej chwili, ale też pokazuje całą jego trasę, którą przebył. Dodatkowo, rodzic ma dostęp do historii lokalizacji dziecka.

 

Co otrzymujesz z zegarkiem Child Watch Touch?

  • Kabel USB służący do ładowania zegarka
  • Fabryczną kartę SIM, zainstalowaną w smartwatchu. Karta jest już zarejestrowana na CALMEAN i nie wymaga podpisywania przez Ciebie żadnych dodatkowych umów.
  • Dostęp do systemu do zarządzania lokalizatorem w języku polskim, poprzez panel www, aplikację android lub iOS (zobacz opis aplikacji)
  • Komplet materiałów (instrukcję szybkiego startu, instrukcje obsługi, materiały instruktażowe), oraz wsparcie techniczne naszego Biura Obsługi Klienta.
  • Bezpłatne aktualizacje
  • 12 miesięczną gwarancję na lokalizator

Jak to działa?

Zarządzanie lokalizatorem dla dziecka  jest możliwe poprzez polską aplikację CALMEAN Control Center, dostępną na telefony z iOS i Android oraz poprzez przeglądarkę WWW.

Po założeniu konta w aplikacji, z jednego miejsca będziesz mógł zarządzać nie tylko swoim nowym smartwatchem CALMEAN, ale także innymi urządzeniami które możesz dodawać i monitorować (np. lokalizatorem dla zwierząt CALMEAN).

Korzystanie z systemu CALMEAN, w tym z fabrycznej karty SIM, wiąże się z opłatami. Producent stara się, by były jak najniższe i oferowały jak najwyższą jakość połączeń dla dziecka i rodzica, oraz dokładną lokalizację dziecka. Pierwszy miesiąc jest bezpłatny. Każdy kolejny, to opłaty już od 10,83 zł (w podstawowym pakiecie, w którym znajduje się 40 min na rozmowy i 40 SMSów).

 

 

Child Watch Touch tylko teraz w super promocyjnej cenie kupisz TUTAJ.

Wpis gościnny

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail