Reklama

Wiotka skóra po porodzie? KONKURS ROZWIĄZANY!

Myślisz sobie – no to po sprawie – urodziłam – wszystko dobrze, mam swoje największe szczęście, najukochańsze, wyczekane...jeśli jesteś dobrze zorganizowana, to nawet chodzisz uśmiechnięta, wyspana - ba, nawet nocne karmienie masz już opanowane do perfekcji...

Reklama
Reklama

 

 

Jednym słowem dużo powodów do dumy…ale kiedy ta cudowna chwila narodzin twojego maleństwa zaczyna być codzienną regularną i poukładaną przyjemnością, zaczyna Cię frapować wygląd twojego ciała, bo boczki jednak zostały, ramiona są jakby pełniejsze i brzuch – no tak brzuch został – zdecydowanie większy i zdecydowanie luźniejszy.

Każda mama to inna historia hormonów, inna jakość skóry, inna skłonność -często nabywana w dzieciństwie – do gromadzenia tłuszczyku i inna ilość czasu na poświęcenie uwagi sobie. Znamy to dobrze, bo od wielu lat pomagamy mamom w powrocie do sylwetki sprzed ciąży. SILUETTA to zespół doświadczonych terapeutów. Możesz liczyć na opiekę kosmetologa, fizjoterapeuty i dietetyka. Możesz mieć pewność, że proponowane w SILUETTA zabiegi są bezpieczne, sprawdzone i skuteczne.

Co mi pomoże?

Wiotką skórę, rozstępy i nadmiar tkanki tłuszczowej ma prawie każda z nas po urodzeniu dziecka. Z tym problemem doskonale poradzi sobie rewelacyjny i niezastąpiony Focus RF+ , zdobywca wielu nagród w dziedzinie kosmetologii. Fala radiowa w sposób widoczny poprawi jakość Twojej skóry, rozjaśni rozstępy i znacznie je zredukuje. Efekt zauważysz już po pierwszym zabiegu; twoja skóra będzie bardziej zwarta, napięta i ujędrniona. Zabiegowi temu możesz poddać niemalże całe ciało.

Focus Rf+ możesz zastąpić lub uzupenieć zabiegiem Dermapen/Mezopen, czyli kontrolowanym, prawie bezbolesnym nakłuwaniem skóry, z wykorzystaniem specjalnej ampułki, aby skutecznie stymulować skórę do wytwarzania kolagenu. Efektem regularnych zabiegów Dermapen będzie gęsta i mocna skóra. Zabieg ten możesz wykonać na całym ciele, wszędzie tam, gdzie odczuwasz potrzebę poprawy jakości; zapewne szczególnie na brzuchu i na piersiach.

Jeśli utracie jędrności skóry na Twoim brzuchu towarzyszy tłuszczyk, to najlepszym rozwiązaniem będzie wykonanie Fali Akustycznej. Zabieg ten ma kompleksowe działanie; redukuje tkankę tłuszczową, ujędrnia skórę oraz znacznie poprawia jej ukrwienie, a to z kolei wpływa na jej regenerację, zmniejszenie rozstępów, zapobiega powstawaniu cellulitu i zwiększaniu obwodu brzucha.

Teraz musisz tylko wykazać się cierpliwością, konsekwencją i zaufaniem do terapii i oddać się w ręce naszych doświadczonych terapeutów.

Bardo ważne jest aby wziąć się za siebie tak wcześnie jak jest to możliwe, a droga do sukcesu będzie pewniejsza, szybsza i krótsza.

Powrót do pięknej, mocnej i napiętej skóry nie jest prosty ale najważniejsze, że jest i SILUETTA pomoże Ci to osiągnąć. Mamy w tym ponad 12 lat doświadczenia.

Najważniejsze jest:

  1. Skuteczna motywacja, która musi być w Tobie – takie silne poczucie, że chcesz połączone z poczuciem, że możesz.
  2. Trochę wolnego czasu – naprawdę trochę, bo skuteczne zabiegi takie jak Fala Akustyczna czy Focus na brzuch uzupełniony zabiegiem Mezopen i wykonany na odpowiednio dobraną ampułkę to aż 90% szansy na powodzenie Twojego przedsięwzięcia.
  3. Dobrze zaplanowana i przeprowadzona suplementacja, która obudzi Twój organizm i pobudzi go do dobrych zmian.
  4. Dobra logistyka i zorganizowanie (a to jako mama na pewno już masz opanowane do perfekcji:)) – tak aby móc po prostu przyjść i w miarę regularnie wykonać zaplanowane zabiegi.

Mamy! chciejcie zrobić to dla siebie, a na pewno efekt będzie cieszył nie tylko was ale całą waszą rodzinkę:)!!!

Tekst powstał przy współpracy z:
ul. Sady Żoliborskie 13a, 01-772 Warszawa

 

Uwaga! Mamy dla Was konkurs!

Odpowiedz na dwa pytania i wygraj voucher o wartości 200 zł  do wykorzystania na dowolny zabieg w Pracowni Sylwetki i Urody Siluetta. Dzięki niemu twój powrót do formy będzie jeszcze bardziej spektakularny! Konkurs kierujemy do osób mieszkających w Warszawie lub jej okolicach.

Pytania konkursowe:

  1. Jakie zabiegi na rozstępy oferuje Pracownia Sylwetki i Urody Siluetta? (podpowiedź znajdziesz TUTAJ)
  1. Czy przy małym dziecku można dbać o urodę? Napisz lub pokaż nam swój najlepszy, domowy sposób na pielęgnację. Może być zabawnie lub poważnie. Forma odpowiedzi dowolna.

UWAGA: By wziąć udział w konkursie, należy polubić fanpage Siluetta na Facebooku!

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres: konkurs@mamy-mamom.pl z dopiskiem w tytule „Konkurs Siluetta”. Nie zapomnijcie podać w mailu swoich danych adresowych  i telefonicznych.

Konkurs trwa do 31. marca br.

Spośród osób, które odpowiedzą poprawnie na pytanie nr 1, wybierzemy osobę, która udzieliła najciekawszej odpowiedzi na pytanie nr 2 i nagrodzimy ją voucherem.

REGULAMIN KONKURSU >>> TUTAJ

 

POWODZENIA!

EDIT 5.04.2017

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Bardzo dziękujemy za Wasz udział w konkursie! Po długich naradach wybraliśmy zwyciężczynię. Laureatką konkursu zostaje Pani MONIKA JASTRZĘBSKA Z WARSZAWY!

Serdecznie gratulujemy!

0
14762
4
Close

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie.

Chcemy Cię zapewnić, że Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili.
Szczegóły na podstronie polityka prywatności.

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail