Reklamaads-single

Rowerek biegowy Dan Plus Lionelo

Wygraj super rowerek biegowy!

Reklamaads-single
Reklamaads-single

Nauka jazdy na rowerze to jedno z największych wyzwań wieku dziecięcego. My, dorośli, często nie potrafimy zrozumieć trudności i zapominamy, jak wymagający i stresujący był to trening. Dziś możemy jednak znacznie ułatwić maluszkom zdobywanie nowych umiejętności – pomoże w tym rowerek biegowy Dan Plus od Lionelo, który doskonale zaznajomi pociechę ze specyfiką jazdy na rowerze.

Rowerek biegowy powinien spełniać 3 podstawowe wymogi:

1) Być bezpieczny – praktyka czyni mistrza, ale zanim dziecko nauczy się prawidłowej techniki, czeka je wiele upadków. Kluczowe jest to, by obyły się one się bez kontuzji oraz otarć, a maluszek z uśmiechem i energią wstawał i jeździł dalej. Dan Plus został wyposażony w antypoślizgowe rączki na kierownicy, co zapewnia małemu kierowcy pewny chwyt. Na kierownicy znajduje się również specjalny ochraniacz zwiększający bezpieczeństwo. Tylny hamulec ręczny błyskawicznie zatrzyma pojazd w razie konieczności, a zamontowane oblaski sprawiają, że rowerek jest widoczny z daleka.
2) Wspierać rozwój motoryczny – jazda na rowerku biegowym poza zaznajamianiem maluszka z techniką jazdy na rowerze rozwija również jego mięśnie, zmysł równowagi, koordynację ruchową oraz orientację przestrzenną. Dan Plus został tak wyprofilowany, by jazda na nim poza dobrą zabawą była także dobrym, zdrowym i przede wszystkim ogólnorozwojowym ćwiczeniem.
3) Dopasowywać się do dziecka – maluszki stale rosną, zmieniają się proporcje ich ciał i potrzeby ruchowe. Pojazd musi więc dynamicznie dostosowywać się do nowej sytuacji i rosnąć razem z dzieckiem. Wysokość kierownicy oraz siodełka modelu Dan Plus można swobodnie regulować, dzięki czemu rowerek zapewni komfortową jazdę przez długi czas.

Na młodych adeptów czeka jeszcze kilka udogodnień – piankowe koła zostały wykonane z pianki EVA, co zapewnia doskonałą przyczepność do podłoża, a zamontowana nóżka pozwala na wygodne „zaparkowanie” pojazdu. Solidna, metalowa rama gwarantuje trwałość rowerka. Dostępne są 4 wersje kolorystyczne.

Produkt jest objęty rozbudowanym pakietem Lionelo Assistance, który składa się m.in. z 5-letniej gwarancji oraz wielu innych udogodnień.
Lionelo.com

Jeśli w naszym konkursie chcesz zagrać o rowerek biegowy Dan Plus Lionelo, wpisz w tytule konkursowego maila: „ROWEREK”

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail