Reklamaads-single

Rodzinne bilety do Farmy Iluzji

Wygraj rodzinny pobyt na niezwykłej Farmie Iluzji!

Reklamaads-single
Reklamaads-single

Farma Iluzji to wyjątkowe miejsce na turystycznej mapie Mazowsza. Na ponad 5 hektarach przygotowano kilkadziesiąt atrakcji, z których mogą korzystać zarówno dzieci jak i dorośli.

Znakiem rozpoznawczym Farmy jest Latająca Chata, czyli unoszony z jednej strony na gigantycznych balonach budynek, w którym zaburzone zostały prawa grawitacji. Z nowszych atrakcji bardzo ciekawa jest Kopalnia Złota, w której zgłębia się tajemnicę zaginionych w latach 60tych górników. Do podziemnych korytarzy zjeżdża się prawdziwą windą i jest to tylko dopiero początek przygody z lekkim dreszczykiem.

Farma Iluzji to także klasyczne atrakcje takie jak karuzele, kolejki, trampoliny, park linowy, place zabaw, labirynty. Jest tu także wiejska z zagroda ze zwierzętami gospodarczymi. Latem dla gości otwarta jest strefa ochłody z basenami. Z pewnością nikt nie będzie się nudzić. Park otrzymał szereg nagród i certyfikatów w tym dla Najlepszego Produktu Mazowsza MROT oraz bardzo prestiżowy Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej.

 

Jeśli w naszym konkursie chcesz zagrać o jeden z 5 rodzinnych biletów do Farmy Iluzji, wpisz w tytule konkursowego maila: „FARMA ILUZJI”

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail