Reklama

One mają siłę! Spot, który poruszy wasze serca! <3

Bycie mamą wymaga ogromnego wysiłku i poświęcenia. Bycie mamą chorego dziecka - nadprzyrodzonej mocy! Koniecznie zobacz spot fundacji SickKids, który porusza serca!

Reklama
Reklama

Z okazji Dnia Matki, fundacja SickKids przygotowała spot pokazujący codzienność mam chorych dzieci. Nie są to aktorki, a prawdziwe mamy, które pokazują swoją historię, emocje i walkę z tym, co je spotkało. Ich codzienność to bohaterstwo! Każda przechodzi gorsze chwile, momenty zwątpienia, a może nawet załamania… ale to tylko momenty. Mają ogromną siłę i moc, by być ze swoimi dziećmi. Dziećmi, które potrzebują ich najbardzej na świecie. To jest miłość. To najpiękniejszy dowód na ogromną moc matczynej miłości. Zobaczcie koniecznie!

 

źródło: SickKidsFoundation

0
8897
0
Close

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie.

Chcemy Cię zapewnić, że Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili.
Szczegóły na podstronie polityka prywatności.

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail