Reklamaads-single

OGÓLNOPOLSKA WIOSENNA KAMPANIA „MAMA NA MAXA”

Stowarzyszenie BuggyGym, na co dzień organizujące treningi BuggyGym - fitness dla matek z małymi dziećmi w wózku, rozpoczyna 23 kwietnia ogólnopolską wiosenną kampanię MAMA NA MAXA!

Reklama
Reklama

Huczny start to wydarzenie plenerowe II Międzynarodowe Wyścigi Wózków BuggyGym, które odbędzie się w 50 polskich i czeskich  miastach. Jak zwykle będzie moc atrakcji dla każdego: Wyścigi Wózków BuggyGym w chodzie na 100 kroków (w kategoriach: mamy, tatusiowie, dziadkowie), trening BuggyGym, zabawy w Strefie Dziecka, prelekcje i pikniki.  To będzie wspaniała, sportowa przygoda dla całych rodzin:) W sam raz na rozpoczęcie wiosenno-letniego sezonu.

Kampania MAMA NA MAXA stawia w centrum….wspaniałą mamę:)  Bo szczęśliwa mama, to szczęśliwy dom! Kampania potrwa 4 tygodnie, podczas których będziemy inspirować mamy do rozwoju w czterech ważnych dziedzinach życia, bo każda MAMA NA MAXA dba o Swojego Smyka i pozostałe  4 „S”:

  • Super Sylwetkę  (1. tydzień)
  • Silne relacje (2. tydzień)
  • Spa i Pielęgnacje (3. tydzień)
  • Sjestę i Rozrywkę (4. tydzień)

Mamy nadzieję, że ten miesiąc zainspiruje mamy do wyrobienia dobrych nawyków, by były szczęśliwe i spełnione!

Stowarzyszenie BuggyGym chce cieszyć się Twoimi przygodami razem z Tobą, toteż stworzyło konkurs na najciekawsze zdjęcia ze wszystkich czterech tygodni. Wysyłajcie piękne fotografie, na których uwiecznicie niezapomniane chwile. Najciekawszy zestaw zostanie nagrodzony!
Szczegółowe informacje dostępne są na www.buggygym.pl/mama-na-maxa/ oraz www.buggygym.pl/wyscigi-wozkow/.

0
4371
0
Close

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail