Reklamaads-single

Niezwykłe puzzle Levenya

Niebanalne puzzle dla najmłodszych polecają się na gwiazdkowe prezenty!

Reklamaads-single
Reklamaads-single

W ofercie firmy Levenya znajdziemy wiele rodzajów puzzli przeznaczonych dla najmłodszych dzieci w wieku 2-4 lat. Układanki nie tylko zachwycają swoim wyglądem, ale też i wysoką jakością wykonania. Dzieci będą zachwycone!

W ofercie m.in.

PUZZLE „ZAWODY 1”

Puzzle Zawody1 to oryginalne puzzle, które poprzez zabawę zapoznają dzieci z różnymi zawodami. Zestaw składa się z 21 puzzli z których można ułożyć 3 obrazki z wybranymi zawodami. Dziecko wybiera postać wykonującą określony zawód i dopasowuje do niego narzędzia, które potrzebne są do wykonywania konkretnej pracy. W skład zestawu Zawody1 wchodzi: strażak, kucharz i fryzjer. Układanka rozwija zdolności manualne dzieci, uczy logicznego myślenia i zapoznaje z otaczającym go światem.
wiek 3+
ilość elementów w opakowaniu – 21 szt.
grubość 1 szt. puzzla – 3 mm
średnica jednego obrazka około 23 cm
opakowanie – tekturowa tuba
producent: Levenya, UKRAINA

PUZZLE „ZAWODY 2”

Puzzle Zawody2 to oryginalne puzzle, które poprzez zabawę zapoznają dzieci z różnymi zawodami. Zestaw składa się z 21 puzzli z których można ułożyć 3 obrazki z wybranymi zawodami. Dziecko wybiera postać wykonującą określony zawód i dopasowuje do niego narzędzia, które potrzebne są do wykonywania konkretnej pracy. W skład zestawu Zawody2 wchodzi: lekarz, budowniczy, artysta. Układanka rozwija zdolności manualne dzieci, uczy logicznego myślenia i zapoznaje z otaczającym go światem.

PUZZLE 5in1

Zestaw puzzli 5IN1 składa się z 33 elementów które tworzą 5 różnych obrazków. Każdy obrazek przedstawia zwierzątka z rodzicem: słonie, żabki, rybki, kotki i pingwiny. Obrazki tworzy od 6 do 8 puzzli. Bardzo wyraźne kolory, proste wzornictwo i duże klocki sprawiają, że nawet najmłodsze dziecko z łatwością dopasuje poszczególne elementy obrazka. Układanka rozwija zdolności manualne dzieci, uczy logicznego myślenia i cierpliwości.
wiek 3+
ilość elementów w opakowaniu – 33 szt.
grubość 1 szt. puzzla – 4 mm
wymiar jednego obrazka około 16×20 cm
opakowanie – tekturowa tuba
producent: Levenya, UKRAINA

 

 

PUZZLE „TRAIN”

Kartonowe puzzle „Train ” to wspaniała zabawa dla małych miłośników puzzli. Zestaw składa się z 20 elementów: lokomotywy, wagoników ponumerowanych od 1-10 oraz ich pasażerów. Dziecko ustawia wagoniki w odpowiedniej kolejności oraz dopasowuje liczbę pasażerów do odpowiednich wagoników. Długość ułożonego pociągu to 94 cm. Puzzle pociąg uczą logicznego myślenia, dopasowywania kształtów oraz wspomagają naukę liczenia.

PUZZLE „MY FOOD”

Kartonowe puzzle „My food” to wspaniała pierwsza układanka malucha. Zestaw składa się z 20 elementów: 10 zwierzątek i ich ulubionych przysmaków. Łącząc w pary zwierzątko i ulubiony przysmak dziecko nie tylko uczy się dopasowywać kształty, ale jednocześnie poznaje otaczający go świat. To doskonała zabawa oraz ćwiczenie pamięci i koncentracji.

wiek 2+
ilość puzzli w opakowaniu – 20 szt
tworzą 10 kolorowych dwuelementowych tabliczek
grubość 1 szt. puzzla – 4 mm
opakowanie – tekturowa tuba
producent: Levenya, UKRAINA

 

PUZZLE „MY FRIENDS”

Kartonowe puzzle „My friends” to wspaniała pierwsza układanka malucha. Zestaw składa się z 20 elementów: 10 zwierzątek i liczby od 1-10. Łącząc w pary odpowiednią ilość zwierzątek i odpowiadającą mu liczbę dziecko nie tylko uczy się dopasowywać kształty, ale jednocześnie jest to doskonały wstęp do nauki liczenia. Puzzlika doskonała zabawa oraz ćwiczenie pamięci i koncentracji.

PUZZLE „MY HOME”

Kartonowe puzzle „My food” to wspaniała pierwsza układanka malucha. Zestaw składa się z 20 elementów: 10 zwierzątek i ich domki. Łącząc w pary zwierzątko i miejsce w którym żyje dziecko uczy się dopasowywać kształty i jednocześnie poznaje otaczający go świat. To doskonała zabawa oraz ćwiczenie pamięci i koncentracji.

PUZZLE „BAJECZNA DROGA”

Wysokiej jakości puzzle dla dzieci, uczą logicznego myślenia i rozwijają zdolności motoryczne. Zestaw składa się z 18 różnej wielkości i kształtu elementów, które można dowolnie łączyć, tworząc drogę.
Film prezentujący Puzzle: https://youtu.be/Se96ln9ll1c

 

PUZZLE 3IN1 „HAPPY STORIES”

Wysokiej jakości puzzle dla dzieci, uczą logicznego myślenia i rozwijają zdolności motoryczne. Zestaw składa się z 50 elementów, które tworzą 3 różne historie. Wiek 3+.

PUZZLE „ULUBIONE ZWIERZĘTA”

Wysokiej jakości puzzle dla dzieci, uczą logicznego myślenia i rozwijają zdolności motoryczne. Zestaw składa się z 50 elementów, które tworzą 3 różne obrazy z ulubionymi zwierzakami. Wiek 3+.

PUZZLE MAGNETYCZNE COMBI 1, COMBI 2, COMBI 3

Puzzle w metalowym pudełku mogą być łączone w różne obrazy. Kilka opcji układania puzzli przyczynia się do rozwoju fantazji u dziecka. Jest to prosta łamigłówka, którą mogą rozwiązywać nawet małe dzieci. Układanka jest idealną grą do rozwijania kreatywnego myślenia Twojego dziecka, umiejętności logicznego myślenia, wyobraźni oraz do poznawania kształtów i kolorów. Wiek 2+.
Rozmiar pudełka: 18/14 / 6cm

PUZZLE MAGNETYCZNE „DOLLS”

Puzzle magnetyczne Dolls to wysokiej jakości rozwijające puzzle w nowoczesnym opakowaniu. Zestaw składa się ze stylowego metalowego pudełka, 45 magnesów – 8 kostiumów. Magnesy można przyczepiać do dowolnej metalowej powierzchni. Układanka jest idealną grą do rozwijania kreatywnego myślenia Twojego dziecka, umiejętności logicznych, wyobraźni oraz do poznawania kształtów i kolorów. Wiek 3+. Wysokość pudełka – 20cm.

PUZZLE MAGNETYCZNE „HOUSES”

Puzzle magnetyczne Houses to wysokiej jakości układanki. Zestaw składa się z 45 magnesów (10 domów), które można przyczepiać do dowolnej metalowej powierzchni. Puzzle zapakowane są w nowoczesne i stylowe metalowe pudełko. Układanka jest idealną grą do rozwijania kreatywnego myślenia Twojego dziecka, umiejętności logicznych, wyobraźni oraz do poznawania kształtów i kolorów. Wiek 3+. Rozmiar pudełka – 25cm.

Puzzle do nabycia w sklepie MAVERO

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail