Reklama

Najzabawniejsze cytaty motywacyjne dla mam

No cóż, macierzyństwo i bycie fit nie zawsze chcą iść ze sobą w parze, ale warto próbować. Trochę dystansu i humoru może skutecznie zmienić twoje nastawienie i uczynić powrót do formy łatwiejszym. Zobacz te cytaty motywacyjne dla mam i bądź #fitmamabezspinki. 

Reklama
Reklama

Cytaty motywacyjne dla mam

Nie zawsze musi być tak bardzo na serio. Czasem warto spojrzeć na nasze fit życie matek  z przymrużeniem oka i zyskać motywację poprzez dystans do siebie. Tego właśnie chcemy dla Ciebie. A jeśli wykonasz już pierwszy krok w kierunku powrotu do formy po porodzie, zrób z nami kolejny. Szczegóły TUTAJ!

 

Close

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie.

Chcemy Cię zapewnić, że Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili.
Szczegóły na podstronie polityka prywatności.

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail