Reklamaads-single

Najlepsze sale zabaw dla dzieci w Polsce

Dzieci uwielbiają te miejsca. Sale zabaw to fantastyczny sposób na atrakcyjne spędzenie czasu, na dodatek w ruchu. Specjalnie dla was zrobiliśmy przegląd najciekawszych tego typu miejsc w Polsce. Wasze dzieci będą zachwycone!

Reklamaads-single

Najlepsze sale zabaw dla dzieci w Polsce

JUPI PARK, Łódź, Poznań, Kłodzko, Przemyśl, Świdnica, Katowice, Kutno, Szczecin, Swadzim, Opole, Kalisz

W salach zabaw JUPI PARK na gości czekają go-karty, zjeżadżalnie tubowe, spiralne i faliste, trampoliny, labirynty, przejścia linowe, zawieszone mosty, tunele, góry wspinaczkowe, kąciki zabaw czy komputerki edukacyjne.

http://jupipark.pl


FUNPARK DIGILOO, Warszawa

Podobno największy plac zabaw w Warszawie. Kryje on w sobie masę rozmaitych rozrywek. Znajdziemy tam m.in. laserowy paintball, ścianę wspinaczkową i oczywiście kompleks zjeżdżalni do kolorowych kulek oraz  trampolin. Szeroka oferta zadowoli dziecko w każdym wieku.

http://www.funparkdigiloo.pl


INCA PLAY, Warszawa

Ten plac zabaw mieszczący się w CH Blue City wyróżnia przede wszystkim to, ze poza standardowymi elementami takimi jak zjeżdżalnie, baseny z kulkami, ściany do wspinaczki czy labirynty, znajdziemy również atrakcje typowe dla wesołego miasteczka: Diabelski Młyn, Piracki Statek czy Skacząca Wieża. Moc zabawy dla małych i dużych dzieci.

http://www.incaplay.pl


TROPICO, Ełk

To największa sala zabaw w regionie.  Składa się z dwóch konstrukcji: nowoczesnej klatki 3d, w klimacie pirackim, w skład której wchodzą 3 zjeżdżalnie z basenem, sieć pajęcza, 4 pistolety pneumatyczne, strefa grawitacyjna, huśtawki i wiele przeszkód. Druga strefa to miejsce na trampoliny, tor pontonowy, zjeżdżalnie z basenem, karuzelę, ścianę wspinaczkową czy interaktywną ścianę.

http://tropico.elk.pl


KOLORADO, Warszawa

To jedna z pierwszych tego typu sal zabaw w Polsce, bo powstała w 1992 roku. Mimo konkurencji, nadal przyciąga tłumy dzieci.  Znajdziemy tutaj klasyczne konstrukcje – zjeżdżalnie, ściany wspinaczkowe, tunele i baseny z piłkami, ale również platformy zabaw interaktywnych czy urządzenia do zabawy, na bazie sprężonego powietrza.

http://www.kolorado.com.pl


FIGLARIUM, Warszawa i Ostrołęka

Poza Warszawą, sala zabaw mieści się również w Ostrołęce. Figlarium to olbrzymi plac zabaw ze zjeżdzalniami, tunelami, ściankami do wspinania i basenami z piłkami. Wiele ciekawych atrakcji, które można dostosować do wieku.

http://figlarium.pl/


FUNCLIMB, Warszawa, Gdańsk, Kraków i Oświęcim

To nietypowy plac zabaw, na dodatek przeznaczony dla nieco starszych dzieci (powyżej 120 cm wzrostu). Wszystkie atrakcje to ścianki wspinaczkowe – bardzo różnorodne i kolorowe. Świetna odmiana, jeśli naszym pociechom znudziły się baseny z piłkami.

http://www.funclimb.pl


LOOPY’S WORLD, Gdańsk, Wrocław

Podobno największe w Polsce centrum rodzinnej rozrywki. Ma aż 3.000 m2 i składa się z kilkupoziomowej konstrukcji z licznymi trampolinami, zjeżdżalniami, tunelami, torem saneczkowym, ścianką wspinaczkową i kolorowych boisk.

https://loopys.pl


LEOPARK, Kraków, Bielsko-Biała, Rzgów

Podobno największa w Krakowie i Bielsko-Białej sala zabaw dla dzieci. Znajdziemy tutaj klasyczne baseny z kulkami i zjeżdżalnie, ale też armatki pneumatyczne, tor kartingowy, park trampolin.

http://www.leopark.pl/


WARMIOLANDIA,  Olsztyn

Największa sala zabaw dla dzieci w regionie. Mieści się tam 11 stref atrakcji, które pobudzają nie tylko dziecięcą wyobraźnię, a także rozwój psychologiczny i ruchowy. Poza typowymi dla takich miejsc konstrukcji i urządzeń, w obiekcie odbywają się zajęcia artystyczne i naukowe.

http://www.warmiolandia.pl/


NIBYLANDIA, Katowice

Nibylandia jest utrzymana w bajkowym klimacie Piotrusia Pana. Znajdziemy tu wiele magicznych zakątków do zabawy m.in.  Las Elfów oraz Statek Piratów Kapitana Hooka. W tej bajkowej krainie Dzieci mogą szaleć na wielopoziomowej konstrukcji (do 6 poziomów wzwyż), pokonywać tor przeszkód w tunelach, a także wyskakać się na dmuchanym statku.

http://salazabaw.katowice.pl


FAMILY PARK, Bydgoszcz

4000 m2 atrakcji dla dzieci w różnym wieku. W obiekcie znajduje się sala zabaw dla najmłodszych, ściana wspinaczkowa, samochodziki akumulatorowe oraz duża ilość zjeżdżalni, tunelów i basenów z piłkami. Co ciekawe, znajdziecie tam również kręgielnię.

http://www.familypark.pl/


BOBOLANDIA, Wrocław

Park rozrywki rodzinnej Bobolandia to jeden z największych tego typu obiektów w Polsce. Ponad 3000 m2 do gier i zabaw. W parku znajdziecie takie atrakcje jak: małpi gaj 10m x 10m, armatki na sprężone powietrze, ogródek z zabawkami, zjeżdżalnia wulkan, trampolina pięciopolowa, 10-cio metrowa zjeżdżalnia rolkowa, stoły bilardowe, cymbergaj, góra piaskowa, komputerki edukacyjne oraz wiele innych atrakcji.

https://bobolandia.com.pl

 

Zobacz jeszcze:

Najlepsze aquaparki w Polsce! Top 10

 

  • Ewa

    U mnie dzieci uwielbiają salę zabaw. Byliśmy w 2 z tej listy. Coraz staramy się ich gdzieś zabrać w nowe , ciekawe miejsce. Ostatnio byliśmy w Lesznie. Tam jest tunel aerodynamiczny. Córka się trochę bała latać. ale jak zobaczyła, że jej brat lata i wyszedł zadowolony to i ona się skusiła.