Reklamaads-single

Najlepsze konkursy dla ciężarnych!

Czy wiecie, że branie udziału w konkursach jest najlepszym sposobem na zaoszczędzenie na wyprawce dla dziecka? Specjalnie dla Was wybrałyśmy najlepsze aktualne konkursy w sieci, dzięki którym możecie wygrać wartościowe nagrody dla siebie i malucha. Bierzcie udział i powodzenia!

Reklamaads-single
Reklamaads-single

Robienie konkursów to świetna promocja dla marki, ale też fantastyczna szansa dla ich uczestników, by spełnić swoje marzenia. Szykując się do roli mamy, głowę zaprzątają nam wydatki. Marzy nam się, by nabyć dla naszego dziecka wszystko co najlepsze, ale nie zawsze nas na to stać. Wygrana w konkursie wartościowych akcesoriów czy zabawek to sposób na pogodzenie marzeń z rzeczywistością. Często wystarczy niewielki wysiłek umysłowy lub odrobina kreatywności, by stać się szczęśliwym posiadaczem wymarzonej rzeczy. Specjalnie dla Was przejrzeliśmy najnowsze konkursy dla mam i wybraliśmy te najbardziej atrakcyjne!

NAJLEPSZE KONKURSY DLA MAM – MARZEC 2019 TOP5

1

Proste zadanie konkursowe na dokończenie zdania, a jaka nagroda! Organizator funduje raz w tygodniu dla zwycięskiej przyszłej mamy 18-letnie darmowe bankowanie krwi pępowinowej jej dziecka!

https://www.pbkm.pl/oferta-promocyjna/konkurs-2019/mamy-mamom/

 

2

Bebiko rozdaje w konkursie świetne prezenty. Do wygrania m.in. stolik edukacyjny Cotoons, klocki Duplo, kubki i mleka. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytania.

https://tinyurl.com/y4vjvnjz

 

3

Potrzebujesz maty edukacyjnej dla dziecka? Weź udział w prostym konkursie – wystarczy, że opiszesz lub pokażesz ulubionego pluszaka Twojego dziecka.

https://www.atrakcyjne-wakacje-z-dzieckiem.pl/2019/02/konkurs-z-canpol-babies-do-wygrania.html

 

4

Dokończ zdanie i wygraj monitor oddechu Nanny.

https://mamaklub.pl/konkurs/0edc4a7db34e345e0811

 

5

Canpol rozdaje torby do wózków w zamian za testowanie swoich produktów.

https://canpolbabies.com/pl/bezpieczenstwo-produktow/przetestuj-produkty

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail