Reklama

Najgorsze zabawki dla dzieci – galeria

Myślałam, że w dzisiejszych czasach niewiele może mnie już zszokować, ale te zabawki i akcesoria sprawiają, że człowiek zaczyna się zastanawiać, dokąd zmierza ten świat. Oto subiektywny ranking najgorszych produktów przeznaczonych dla dzieci. Myślę, że nie będziecie chciały kupić żadnego z nich.

Reklama
Reklama

Ktoś, kto wpadł na pomysł wyprodukowania tych rzeczy, raczej nie był rodzicem. Ale jeśli nim był, to chyba nie do końca rozumie dziecięcy świat. Widząc te zabawki w sieci, w pierwszej chwili ma się niemal pewność, że to głupi żart. A jednak – przedmioty te są bardzo realne i łatwo zamówić je przez internet np. na znanej wszystkim chińskiej platformie zakupowej.  Właśnie tam wynalazłam dla Was te „perełki”. Zastanawiam się tylko, kto je kupuje i czy jest na nie duży popyt. Jeśli tak, warto zadać sobie pytanie – dokąd zmierzamy jako rodzice i jak bardzo jesteśmy w stanie przekroczyć w wychowaniu dzieci wszelkie granice przyzwoitości.

Wolę zatem myśleć, że te przedmioty to tylko forma żartu niemająca nic wspólnego z branżą zabawkarską.

Najgorsze zabawki dla dzieci

Zabawkowy kubek na siusiu

Łatwo się pomylić. W końcu kubek to kubek i prawie wygląda jak ten do picia. A jednak producent zaleca do stosowania go nieco w innym celu. Hmm… a co z dziewczynkami?

www.aliexpress.com

 

Pluszaki – ekskrementy

Poo to internetowy ludek w kształcie kupy, który zyskał popularność dzięki aplikacji na telefon, w którą chętnie grają dzisiejsze dzieci. Na fali tej popularności powstało wiele zabawek w podobnym kształcie. Ten zestaw jednak przekracza chyba wszystkie granice. Oto przez wami urocza para: Pan Siusiu i Pani Kupka.

 

http://www.peeandpoo.com/

Kamień zamiast zwierzątka?

Każde dziecko marzy o tym, by mieć swoje zwierzątko, ale ten pomysł, by kupić mu zamiast żywej istoty zwykły kamień wydaje się mi okrutny. A jednak, człowiek który wymyślił sobie „kamień do hodowania” zarobił na tym pomyśle miliony dolarów. Obecnie wznowiono sprzedaż tych dziwnych „pupilów”.

http://www.petrock.com/

Lalka karmiona piersią

Mieliśmy lalki siusiające i lalki w ciąży, teraz postawiono kolejny krok – tym razem przekraczając pewną granicę. Oto lalka, którą karmi się piersią. W zestawie z lalką specjalny fartuszek, który nakłada na siebie mała dziewczynka w miejscu piersi, tak by lalka dotykając ustami fartuszka wydawała odgłos połykania. Poza tym, lalce podniesionej do góry „po karmieniu” odbija się jak normalnemu niemowlęciu.

https://www.facebook.com/TheBreastMilkBaby/

Jednorożec robiący tęczowe kupy

Coś mi się zdaje, że zabawkę tę wymyślił ktoś, komu wyjątkowo niedobrze robiło się na myśl o kucykach pony i postanowił te słodkie, pastelowe i idealne istoty uczynić nieco bardziej realnymi 🙂 Zabawka wywołuje uśmiech na twarzy, ale dziecku raczej nie kupiłabym czegoś takiego.  A wy?

amazon.com

Ciastolina w gorszym wydaniu

Dzieci uwielbiają ciastolinę. Ale czy w takim wydaniu??? Niedobrze mi od samego patrzenia na tę „zabawkę”. W pakiecie otrzymujemy dwa kolory ciastoliny oraz formę, która pozwala uzyskać bardzo realistyczny wygląd stolca. Serio??

amazon.com

Lalka tańcząca na rurze

Czy to na pewno zabawka dla dziecka? Choć dziś taniec na rurze to również element gimnastyki artystycznej, ta wersja lalki raczej przywodzi na myśl całkiem inną profesję.

 

Znacie więcej takich ewenementów?

Zobacz też:

Najdroższe zabawki świata. Zobacz!

 

autor: Iza
foto:
  • Codziennie mnie zadziwiają tymi pomysłami 😀

Close

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie.

Chcemy Cię zapewnić, że Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili.
Szczegóły na podstronie polityka prywatności.

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail