Reklama

Mamy Mamom patronem Targów babyTIME w Łodzi

babyTIME 26-27.05.2018 Targi Branży Dziecięcej EXPO Łódź "od brzuszka do maluszka" to największe targi branży dziecięcej w województwie łódzkim! Zapraszamy do hali EXPO w Łodzi. Data nie jest przypadkowa... będziemy świętować DZIEŃ MAMY!

Reklama
Reklama

Mamy-mamom.pl jako patron medialny zapraszają na wydarzenie!

Na targach zostaną zaprezentowane firmy, produkty i usługi związane z macierzyństwem, porodem i małym dzieckiem. Przyszli i obecni rodzice z dziećmi będą mogli spędzić wspaniały rodzinny czas, zrobić zakupy (ubranka, zabawki, hand made, wyprawka dla dziecka) czy poradzić się specjalistów. 

Duża scena, liczne konkursy dla dzieci i rodziców, pokazy mody, wystąpienia specjalistów, bezpłatny makijaż, „przystanek dla mamy”- specjalna strefa odpoczynku dla kobiet w ciąży, ekskluzywne samochody z pokazem montażu fotelików dla Tatusiów to tylko nieliczne atrakcje towarzyszące targom. 
Zdrowe soki, wyśmienita kawa oraz smaczne przekąski umilą czas klientom odwiedzającym targi.

Największe targi babyTIME przyjdź, zobacz, zamów i kup tylko w Łodzi
26-27.05.2018 hala EXPO!!!

Więcej o wydarzeniu:

facebook www.facebook.com/babytime-targi/
instagram www.instagram.com/babytimetargi/
www.babytime-targi.pl

0
2384
0
Close

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie.

Chcemy Cię zapewnić, że Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili.
Szczegóły na podstronie polityka prywatności.

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail