Reklamaads-single

Lalka, która uczy i bawi

Czy pamiętacie Wasze listy do Świętego Mikołaja? Następnie oczekiwanie na wymarzony prezent… Jest taka seria lalek, która od lat pomaga Świętemu Mikołajowi - „Natalia Collection”- cieszy się niesłabnącą popularnością wśród dziewczynek, które chcą być mamusiami dla swoich lalek, a także dla tych, które szukają towarzyszki do zabawy w przedszkole, dom czy szkołę. Na rynku wybór lalek jest coraz większy, jednak dzieci od zawsze potrzebują podobnych cech lalki: słodka buzia, długie włosy, śliczne ubranko – to główne atrybuty lalki idealnej, która ma wzbudzać poczucie zaufania, więzi i pewności siebie.

Reklamaads-single
Reklamaads-single

„Rachu ciachu, szastu prastu i bez rączek jedenastu coś pysznego ugotuję, brzuszek ze szczęścia zwariuje!”. Natalia Słodka Kuchareczka to lalka stworzona dla wszystkich miłośniczek gotowania pyszności. Oprócz talentu kucharskiego może pochwalić się pięknym głosikiem- po naciśnięciu na brzuszek, śpiewa piosenki i recytuje wierszyki o gotowaniu. Piosenki na pewno wpadają w ucho, dzięki czemu można śpiewać razem podczas wspólnego gotowania. Załączona mini książeczka kucharska, z kilkoma smacznymi przepisami, jest doskonałą inspiracją dla dzieci, które z łatwością mogą przygotować coś pysznego z pomocą dorosłego.

„Lubię, gdy się uśmiechasz!” – taki ogólny przekaz ma Natalia Lalka chodząca, której wszędzie jest pełno! Zaprojektowana głównie z myślą o radosnej zabawie. To mała gadułka, która uwielbia spacerować, bawić się i śpiewać. Bez wątpienia zachwyci dzieci i rodziców swoim słodkim wyglądem oraz głosikiem, aktywując do wspólnej zabawy! Wypowiada 7 fraz i śpiewa piosenki! Uruchamia funkcje po naciśnięciu na brzuszek oraz po klaśnięciu w ręce. Idealna do zabawy o każdej porze, a szczególnie, kiedy na dworze plucha. Wówczas bez wątpienia rozweseli wszystkich domowników.

 

Która dziewczynka nie marzy o tym, żeby zostać prawdziwą mamą i zajmować się swoim małym dzidziusiem? Takie zachowanie jest bardzo wskazane, gdyż jest jednym z nieodzownych etapów rozwoju dziecka. Uczy troskliwości, opiekuńczości oraz samodzielności.
Dzidziuś z mlecznymi ząbkami to zabawka, która zachwyci każdego. Lalka wydaje słodkie dźwięki, jak prawdziwy niemowlak. Funkcje uruchamiane są po wciśnięciu brzuszka lalki – powodują, że śmieje się lub płacze. Smoczek w jej buzi sprawia, że słychać, jak go ssie. Bobas jest bardzo miękki w dotyku, idealny do przytulania, nie tylko przed snem! Co istotne – lalka uczy, jak ważne jest dbanie o higienę jamy ustnej! Bobasek ma ruchome ząbki, które trzeba regularnie myć. Po włożeniu do jej buzi smoczka lub szczoteczki do zębów, lalka wydaje słodkie odgłosy.

Natalia Mądra przyjaciółka, w ostatnich latach zrobiła zawrotną karierę w branży, teraz została dodatkowo ulepszona. Lalka, która w atrakcyjny sposób łączy zabawę z nauką! Każda dziewczynka nauczy się z Natalią wielu ważnych rzeczy. Pozna części ciała, odkryje pierwsze literki, rozwinie pamięć, a przy okazji nauczy się cudownych piosenek. Funkcje uruchamiają się po naciśnięciu na brzuszek i złączeniu rączek lalki. Sprawdź, co się stanie, po przyłożeniu rączki lalki do jej ust, do brzuszka, do stópki, do uszu, do oczu. To wspaniała zabawa! Ma 10 sensorów dotykowych, wypowiada 30 fraz i śpiewa piosenki.

Odpowiednio dobrana lalka aktywuje do działania, rozwija zmysły, kreatywność, uczy dzielenia się, a także wzmacnia. Z tych względów lalki z serii „Natalia Collection” stanowią wspaniałą bazę dla rodziców w procesie budowania osobowości dziecka, tak żeby mogło ono śmiało i radośnie zdobywać świat.

wpis gościnny

 

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail