Reklamaads-single

Kultowa marka Barbie w kolekcji Fash!

Barbie wkracza w sezon jesienny z kolejną dawką modowych inspiracji. Wraz z nową polską marką Fash prezentuje wyjątkową kolekcję dla kobiet i dziewczynek, sygnowaną logo i wizerunkiem najsłynniejszej lalki świata. Wśród wysokiej jakości ubrań casualowych, znalazły się dresowe sukienki, bluzy, t-shirty oraz oversize’owe swetry inspirowane Barbie. Nowa kolekcja to propozycja zarówno dla wszystkich kobiet, które lubią bawić się modą, jak również dla małych fanek światowej ikony stylu.

Reklamaads-single
Reklamaads-single

Fash to nowa marka na polskim rynku odzieżowym stworzona z pasji do mody oraz sentymentu do kultowych bohaterów. W pierwszej kolekcji nie mogło zatem zabraknąć modeli z wizerunkiem kultowej postaci, zarówno dla kobiet jak i małych dziewczynek – lalki Barbie.
Efektem kolaboracji jest linia ubrań dedykowanych ikonie popkultury, na których widnieje wizerunek Barbie oraz printy i naszywki inspirowane logiem kultowej bohaterki. Kolekcja utrzymana jest w klasycznych, stonowanych barwach z wyrazistymi akcentami i kobiecymi dodatkami. Nie zabrakło jednak kilku barwnych modeli, m.in. w ulubionym kolorze najsłynniejszej lalki świata – różowym.

Ubrania dla dziewczynek dostępne są w rozmiarach od 104 do 140 cm wzrostu.

Kolekcję stworzono w całości w Polsce, dbając o każdy szczegół i z wykorzystaniem najlepszych materiałów.
Najnowsza kolekcja Fash we współpracy z Barbie dostępna jest w sklepie online www.fash.com.pl.

O firmie Mattel
Mattel jest firmą, która poprzez swoje produkty inspiruje rozwój wyobraźni u dzieci. Naszą misją jest bycie uznanym na całym świecie liderem w dziedzinie zabawy, nauki i rozwoju. Portfolio Mattel obejmuje między innymi takie globalne marki, jak American Girl®, Barbie®, Fisher-Price®, Hot Wheels®, Monster High® oraz Tomek i Przyjaciele™. Mattel tworzy także liczne kolekcje i produkty we współpracy z wiodącymi firmami z branży rozrywkowej i technologicznej. Mattel zatrudnia około 32 000 pracowników na całym świecie i działa w 40 krajach i terytoriach, sprzedając swoje produkty w ponad 150 krajach. Odwiedź nas na www.mattel.com.

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail