Reklamaads-single

Jedz jak mistrz i wygraj spotkanie ze sportowymi idolami!

Dzieci kochają swoich sportowych idoli, dlatego marka Beko przy współpracy z FC Barcelona, organizuje konkurs, w którym do wygrania jest wyjazd do Barcelony i spotkanie z piłkarzami najpopularniejszej drużyny świata.

Reklamaads-single
Reklamaads-single

Spotkanie ze sportowymi idolami będzie doskonałą okazją do poznania ich zdrowych nawyków żywieniowych i odkrycia ich sposobu na sukces. Wyjazd będzie również okazją do zwiedzenia stadionu piłkarskiego, na którym swoje mecze rozgrywa drużyna FC Barcelona oraz Muzeum Camp Nou. W konkursie mogą brać udział rodzice i ich dzieci. Wystarczy, że uczestnicy w dniach 5 – 11 kwietnia odwiedzą Instagram @beko.polska i obejrzą zamieszczone tam InstaStory, z którego dowiedzą się więcej o zadaniu konkursowym. Jedno jest pewne: zadania konkursowe będą dotyczyć zdrowego odżywiania się! Na zwycięzców: rodzica i dziecko, czeka pełen wrażeń wyjazd do Barcelony i spotkanie z piłkarskimi idolami.

Konkurs związany jest z kampanią Beko #jedzjakmistrz, która jest odpowiedzią na problem rosnącej otyłości wśród dzieci, nazywany przez Światową Organizację Zdrowia jednym z największych wyzwań XXI wieku. Kampania #jedzjakmistrz ma dostarczyć rodzicom inspiracji i cennego wsparcia w zakresie prawidłowego odżywiania ich pociech i pokazać, że zdrowe jedzenie nie musi być nudne.

Konkurs: www.instagram.com/beko.polska/ , https://www.instagram.com/p/BhLu0mDHM3N/

Więcej informacji: www.beko.pl/JedzJakMistrz

Dodatkowe informacje:
Dzieci jedzą to, co ich mistrzowie – to myśl przewodnia kampanii #jedzjakmistrz (ang. #EatLikeAPro), realizowanej przez Beko we współpracy z zawodnikami i ekspertami klubu FC Barcelona. Prowadzona na całym świecie akcja ma pomóc rodzicom w zdrowszym żywieniu ich dzieci. Dietetycy klubu opracowali 100 przepisów na zdrowe,  smaczne dania dla najmłodszych, a piłkarze zachęcają do ich wypróbowania i włączenia do diety. W Polsce na zlecenie Beko przeprowadzone zostało dodatkowo badanie dotyczące nawyków żywieniowych dzieci. Marka, wspólnie z ekspertami i zawodnikami FC Barcelony, poprzez kampanię #jedzjakmistrz podejmuje walkę z jednym z największych wyzwań współczesnego stulecia – problemem rosnącej otyłości wśród dzieci.

 

0
4020
1

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail