Reklama

KONKURS! Jedno pytanie, a tyle nagród! Wygraj, co chcesz!

Takiego konkursu jeszcze u nas nie było! Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy Was do super zabawy. Odpowiedzcie na jedno proste pytanie i wybierzcie sobie nagrodę, o którą chcecie powalczyć.

Reklama

Dzień Dziecka to radosne święto. Co powiecie na to, by uczynić je jeszcze lepszym? Z okazji najfajniejszego dnia w roku postanowiliśmy zorganizować mega konkurs, w którym sami będziecie sobie wybierać nagrody. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie (a właściwie wykonać proste zadanie konkursowe), a następnie zdecydować o którą nagrodę spośród prezentowanych będziecie walczyć.

To jak, startujemy? Oto konkurs w 3 krokach:

  1. Odpowiedz na pytanie konkursowe
  2. Wybierz nagrodę, o którą chcesz powalczyć.
  3. Wyślij maila ze zgłoszeniem konkursowym z odpowiednią informacją o nagrodzie.

 

Zadanie konkursowe:

Napisz najpiękniejsze życzenia dla swojego dziecka z okazji jego święta (maksymalnie 500-600 znaków)

Życzenia należy przesłać na naszego konkursowego maila: konkurs@mamy-mamom.pl w tytule wpisując hasło odpowiadające wybranej kategorii nagród. Hasła do wyboru nagród znajdziecie we wpisach poświęconych fundatorom (TUTAJ).

W treści maila poza  życzeniami nie zapomnijcie wpisać swoich danych adresowych, niezbędnych do wysyłki nagród po zakończeniu konkursu.

UWAGA! Jedna osoba może powalczyć o wiele nagród, pod warunkiem, że wybierając różne pule nagród, każdorazowo prześle odrębnego maila z niepowtarzającymi się życzeniami (różne nagrody = różne odpowiedzi konkursowe).

Konkurs trwa od 30.05.br do 15.06.br

Po upływie terminu nadsyłania zgłoszeń do konkursu, redakcja Mamy-mamom.pl wybierze najlepsze życzenia i wyłoni zwycięzców w każdej kategorii nagród (zgodnie z ilością ufundowanych w danej kategorii nagród).

Ogłoszenie wyników odbędzie się tutaj w dn. 19.06.2018.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

POWODZENIA!

0
902
1

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail