Reklamaads-single

IPICASSO – Odkryj w sobie artystę

Malowanie po numerach zrobi z Twojego dziecka prawdziwego artystę! Kup mu zestaw iPicasso!

Reklamaads-single
Reklamaads-single

W każdym dziecku jest ukryte mnóstwo talentów.  Najważniejsze to dać naszym pociechom możliwość ich odkrycia i obudzenia w sobie nowej pasji. Najlepiej to zrobić poprzez zabawę. Żeby zabawa nie znudziła sie szybko, musi to być coś naprawdę fajnego.

Malowanie to jedna z ulubionych zabaw każdego dziecka, o czym świadczy tworzenie licznych rysunków przez nasze pociechy – nie tylko na kartkach, ale nawet na ścianach. Czy wiesz, że zamiast ścian mogą to robić na prawdziwym płótnie już dobranymi farbami i z zapewnionym spektakularnym efektem końcowym?

Malowanie po numerach

Dla wielu dzieci malowanie farbami jest zadaniem niezwykle trudnym, któremu trudno oddać się bez reszty, gdyż efekt końcowy bardzo rzadko potrafi zadowolić. Nie będąc artystą, ciężko jest stworzyć dzieło, które moglibyśmy powiesić na ścianie lub wręczyć komuś bliskiemu.

Malowanie po numerach od firmy iPicasso to propozycja, która zachwyca doborem kolorów i rozmaitym wyborem artykułów. Gotowe zestawy do malowania to wspaniały pomysł na gwiazdkowy prezent dla kilkulatka. Malowanie po numerach to technika, która znacznie ułatwia tworzenie dzieł sztuki przez każdego. Jeśli szukasz upominku, który pozwoli Twojemu dziecku spędzić czas niezwykle kreatywnie i pobudzi twórczą zdolność, zestaw do malowania po numerach będzie strzałem w dziesiątkę. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się to trudne, samodzielne namalowanie dzieła sztuki wymaga jedynie umiejętności operowania pędzlem i rozpoznawania liczb. Dzięki instrukcji załączonej do zestawu, malowanie nawet najtrudniejszych krajobrazów, zwierząt czy ludzi stanie się osiągalne nawet dla dziecka.

Jak wygląda malowanie po numerach?

Zestaw do malowania składa się z pędzli, farb akrylowych, a także z płótna w ramie, na którym znajduje się szkic obrazu, według którego krok po kroku wykonujemy pracę. Można postawić na odpowiednie odcienie barw, takie jak w oryginale, aby uzyskać efekt końcowy zgodny z pierwotnym, ale można również i stworzyć własną kompozycję w danej kolorystyce według naszego uznania i naszych chęci.

Malowanie po numerach to ciekawa zabawa, miło spędzony czas, sposób na relaks i wyciszenie, możliwość tworzenia czegoś niezwykłego z pełnym rozwojem umysłu. To rozrywka dla całej rodziny. Niezależnie od tego, ile masz lat i co robisz na co dzień, czy świat artystyczny jest Tobie znany czy jesteś całkowitym laikiem, to doskonały początek, by móc w pełni zakochać się w malowaniu farbami.

Pomimo że to jest świetna zabawa dla dzieci, w tym samym czasie to jest super relaks dla mam…. kiedy dzieci pójdą spać 🙂

Największy wybór motywów i rodzajów zestawów do malowania po numerach znajdziecie tutaj: https://ipicasso.pl/