Reklamaads-single

Hitowe zabawki od Fisher Price!

Wygraj zabawki Fisher-Price dla niemowląt!

Reklamaads-single
Reklamaads-single

Zabawki od Fisher Price to już prawdziwa klasyka! Nie znam dziecka, które nie lubi się nimi bawić. Teraz możesz je wygrać w naszym konkursie z okazji Dnia Dziecka!

Aktywizująca Zebra

Przymocuj tę słodką zebrę do tacki swojego dziecka i patrz, jak toczy się radosna, rozwijająca zmysły zabawa! Dzięki paskom w kontrastujących kolorach, uchwytowi będącemu jednocześnie gryzaczkiem, obrotowej piłeczce do trącania z grzechoczącymi koralikami oraz wiszącemu motylkowi i klekotce ta Zebra zapewni Twojemu maluchowi długie godziny radosnej zabawy! Zabawa, która rozwija. Sprawność ruchowa: Sięganie po zebrę i trącanie jej oraz zawieszonych na niej zabawek pomaga rozwijać sprawność ruchową Twojego dziecka! Zmysły: Kontrastujące kolory, rozmaite powierzchnie i radosne grzechoczące dźwięki stymulują i rozwijają zmysły Twojego dziecka. Ciekawość: Na Twoje dziecko czeka całe mnóstwo odkryć – od grzechoczących koralików aż po zwisającą klekotkę czy motylka!

Aktywizująca książeczka „LICZYMY 1-5”

Twoje dziecko pokocha tę miękką książeczkę, a na każdej kolejnej stronie czeka je nowa, ekscytująca niespodzianka! Każda z trzech stron ma wyraziste kolory, wizerunki przyjaznych zwierzątek oraz rozmaite ciekawe powierzchnie do odkrywania dotykiem. Wbudowane niespodzianki – takie jak ukryta piszczałka, lustereczko czy przymocowana do książeczki małpka-gryzaczek i klekotka – zapewnią maluchowi całe mnóstwo świetnej zabawy zarówno w domu, jak i poza nim! Zabawa w połączeniu z rozwojem. Znajomość liczb: Podczas zabawy książeczką maluchy poznają pierwsze liczby. Zmysły: Żywe kolory, różnorodne faktury.

Żyrafka Przenośny uspokajacz

Urocza żyrafka pomoże uspokoić malucha dzięki 20-minutowemu odtwarzaniu łagodnej muzyki i dźwięków. Do wyboru jest 10 kojących piosenek, szum różowy i odgłosy przyrody. Można postawić ją na komodzie czy blacie stołu lub przymocować do wózka podczas spaceru! Zabawa, która rozwija. Zmysły: Kojąca muzyka i dźwięki dochodzące z żyrafki pomagają uspokoić dziecko, a równocześnie stymulują zmysł słuchu. Bezpieczeństwo i zadowolenie: Uroczy wygląd żyrafki i kojąca muzyka pomagają w uspokajaniu maleństwa poza domem.

JEŚLI W NASZYM KONKURSIE CHCESZ ZAGRAĆ O ZABAWKI FISHER-PRICE, WPISZ W TYTULE KONKURSOWEGO MAILA: „FISHER-PRICE”

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail