Reklama

Gwiazdkowe prezenty dla przedszkolaków

Dzieci w wieku 3-5 lat zwykle już maja swoje upodobania, dlatego wybór trafionego prezentu bywa sporym wyzwaniem dla rodziców. Prezentujemy najciekawsze propozycje, które mają dużą szansę zachwycić twojego przedszkolaka. Oto gwiazdkowe prezenty dla przedszkolaków.

Reklama

Twoja pociecha nie sprecyzowała swoich gwiazdkowych pragnień, a ty głowisz się, co kupić jej pod choinkę? Postaw na ciekawe prezenty, które na długo wciągną w zabawę twoje dziecko.

 

Gwiazdkowe prezenty dla przedszkolaków

 

Gra planszowa „Little circuit”

Gra „Little circuit” to pięknie wydana gra dla dzieci, która idealnie sprawdzi się u dzieci od 2,5 do 5 lat. Gracze od startu do mety, ścigają się gumowymi figurkami zwierząt, po kolorowej planszy. Duża kostka z czterema kolorowymi kropkami, pszczółką i kwiatkiem, wskaże nam, na jakie pole mamy przesunąć swoją figurkę.
„Little circuit” zapewnia dzieciom świetną zabawę, ćwicząc przy tym rozpoznawanie kolorów i dostarczając emocji związanych z wyścigiem. TUTAJ kupisz grę.

 


Mikroskop dla malucha

CLEMENTONI Naukowa Zabawa – Mikroskop dla Malucha to zabawka edukacyjna. Świetna zabawa przy składaniu swojego pierwszego mikroskopu! Dziecko dzięki urządzeniu odkryje sekrety natury i będzie obserwować świat wokół niego jak prawdziwy naukowiec. Zestaw został zaprojektowany z myślą o najmłodszych badaczach. TUTAJ kupisz mikroskop.

 

 


IMC TOYS CLUB PETZ Interaktywna maskotka YOYO Panda

Poznajcie uroczą YoYo Pandę – to nowy interaktywny przyjaciel dziecka! Pluszowy zwierzak uwielbia zabawę, przytulanie i rozpieszczanie. Panda wykonuje 10 funkcji (np. kicha, pije, rozdaje buziaki), dzięki którym zabawa z nią to niekończąca się przygoda. Przy pomocy specjalnego czujnika, panda wydaje zabawne odgłosy, abyś zwrócić na siebie uwagę. TUTAJ kupisz.


Interaktywna mapa Zwierzęta świata, Dumel

Solidnie wykonana zabawka sprawdzi się przez długi czas. Każdy maluch z chęcią wyruszy w podróż dookoła świata ucząc się nowych faktów o zwierzętach.Dzięki innowacyjnej mapie dzieci mają dostęp do szerokiej wiedzy dotyczącej 72 zwierząt z różnych zakątków Ziemi. Poznają ich odgłosy, miejsca, gdzie zamieszkują, czym się odżywiają oraz różne zabawne fakty. Naciśnięcie zwierzęcia na mapie wywoła reakcję w zależności od wybranego trybu. TUTAJ kupisz.

 


Sterowana gąsieniczka Fisher Price

Ta wyjątkowa zabawka edukacyjna w postaci uroczej gąsieniczki zachęca do eksperymentowania, a jednocześnie rozwija ważne umiejętności, takie jak rozwiązywanie problemów, planowanie i kolejność ruchów oraz krytyczne myślenie. Sterowana gąsieniczka inspiruje małych odkrywców do wielkich pomysłów, zachęcając maluchy do układania (i przekładania) łatwych do łączenia elementów, dzięki którym sterowana gąsieniczka wędruje w różnych kierunkach.  TUTAJ dowiesz się więcej.

 


Klocki PLUS-PLUS

Duńskie klocki PLUS-PLUS, które wraz z klockami LEGO należą do najlepszych produktów w tym zakresie, funkcjonujących na rynku. Doskonała precyzja wykonania klocków PLUS-PLUS, piękne kolory zachęcające dzieci do zabawy, łatwość układania oraz bezpieczeństwo korzystania sprawiają, że dzieci wprost nie mogą oderwać się od zabawy nimi. Klocki zostały wyprodukowane zgodnie z wymogami ochrony środowiska oraz z myślą o pełnym bezpieczeństwie dzieci – nie zawierają szkodliwych i uczulających substancji takich jak ftalany i PCV. TUTAJ kupisz.

 


CUT IT OUT! Studio projektowe „Magia wycinania”

Fantastyczny i innowacyjny produkt, który rysuje i tnie papier w tym samym czasie!  Nieograniczone możliwości zabawy! Magia Wycinania to opatentowany i innowacyjny produkt, który: pozwala dzieciom na jednoczesne rysowanie i wycinanie skomplikowanych kształtów, umożliwia tworzenie prac 2D i 3D, rozwija kreatywność, jest w pełni bezpieczny i łatwy w użyciu. TUTAJ kupisz.

 

 


SPIN MASTER HATCHIMALS – Interaktywne jajko

Kto jest w środku? To niespodzianka! Jajko zawiera jednego z dwóch magicznych zwierzaków! Hatchimals to magiczne stworki żyjące wewnątrz jaj. Trzeba się nim opiekować, on chce czuć się bezpieczny i szczęśliwy. Kiedy jest gotowy, naprawdę się wykluwa – nie zrobi tego sam. Można nauczyć go chodzić, mówić, tańczyć i jeszcze więcej! TUTAJ kupisz.

 

 


ECO TOYS Drewniany domek dla lalek

Domek ma rozmiary 62,5 cm x 30 cm x 71 cm. Wewnątrz zbudowane są cztery pomieszczenia – łazienka, kuchnia, salon i sypialnia – które zwykle znaleźć można w prawdziwym domu. Znajduje się tutaj także 15 różnych, ruchomych mebli. Do zestawu dołączone są dwie pasujące rozmiarem do domku laleczki. Całość wykonana jest z drewna, z dbałością o detale i bezpieczeństwo zabawy. TUTAJ kupisz.

 

 


Aqua Dragons – zestaw naukowy

Aqua Dragons – to żywe smoki do wyhodowania przez dzieci. Jest to rodzaj skorupiaka występującego w naszym naturalnym świecie. W zestawie z akwarium znajdziemy saszetkę z jajkami, pokarm oraz sprzęt do natleniania i karmienia smoków. Jajka w saszetce są w stanie hibernacji i potrzebują wody, aby je obudzić. Wlewamy do zbiornika wodę, wrzucamy jajka i czekamy na wylęg smoków. Smoki wylęgają się z reguły po ok. 24 godzinach (maksymalnie 72), od tego momentu musimy zacząć dbać o nasze smoki, karmić je co 2-3 dni, dotleniać i obserwować jak rosną. Po 4 tygodniach osiągają dorosłość i zaczynają się rozmnażać – możemy zobaczyć jak łączą się w pary lub samica sama składa jajko, które opada na dno zbiornika. TUTAJ kupisz.

 

Zobacz jeszcze:

 

Gwiazdkowe prezenty dla dzieci do 3 lat

Gwiazdkowe prezenty dla niemowląt

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail