Reklama

Gadżety z filmu Bella i Sebastian

Wygraj filmowe zestawy "Bella i Sebastian".

Reklama
Reklamaads-single

Warto, aby już od najmłodszych lat edukować dzieci, że zwierzęta to nie zabawki. Tym bardziej, że niejednemu dorosłemu przydałaby się również taka nauka…

Już 31 maja na ekrany kin wejdzie kolejna część znakomitego przygodowego cyklu, który w polskich kinach obejrzało już ponad pół miliona widzów w każdym wieku.

„Bella i Sebastian 3” to mądra i wzruszająca opowieść o wyjątkowej przyjaźni, która połączyła ze sobą nastoletniego chłopca i jego psa.

Tym razem dzielny Sebastian będzie musiał obronić Bellę i jej szczenięta przed złym człowiekiem, który podaje się za ich prawowitego właściciela.

W sieci pojawił się właśnie premierowy fragment filmu:

 

Bella i Sebastian 3

Reżyseria:          Clovis Cornillac

Scenariusz:        Juliette Sales, Fabien Suarez

Obsada:

Felix Bossuet („Bella i Sebastian”, „Miłość aż po ślub”, „Moja miłość”, „Chocolat”)

Anne Benoit („Obława”, „Żegnaj, królowo”, „Kobieta z piątej dzielnicy”)

Tcheky Karyo („Niedźwiadek”, „Patriota”, „Bella I Sebastian”, „Nikita”, „Babel”)

Gatunek:  familijny / przygodowy

Produkcja: Francja 2018

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on, że jest jej prawowitym właścicielem i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy, a co gorsza zbliża się załamanie pogody…

Poprzednie przygody Sebastiana i Belli na dostępne na VOD: www.Cineman.pl

JEŚLI W NASZYM KONKURSIE CHCESZ ZAGRAĆ O JEDEN Z TRZECH ZESTAWÓW FILMOWYCH (FILMY DVD Z 1 I 2 CZĘŚCIĄ FILMU, KSIĄŻKA „BELLA I SEBASTIAN 3”, MASKOTKA PSA – FILMOWA BELLA), WPISZ W TYTULE KONKURSOWEGO MAILA: „BELLA I SEBASTIAN”.

0
2031
0

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail