Reklama

Czy Twoje dziecko uwielbia zabawy scenariuszowe? Ten tekst jest dla ciebie!

Dzieciaki uwielbiają zabawy scenariuszowe. Jeśli w Twoim domu także rozlega się głośne „Pobaw się ze mną!”, a ty w związku z tym znów musisz się wcielić w nową rolę i wymyślać przygody postaci, spodoba ci się nasza propozycja.

Reklamaads-single

Zabawy scenariuszowe – na tym polega dzieciństwo!

Zabawy scenariuszowe to nie tylko świetny sposób spędzania czasu z dzieckiem, ale również rozwijanie jego kreatywności i pobudzanie wyobraźni. Pamiętasz, jakie historie sama pisałaś swoim pluszakom i lalkom, gdy byłaś dzieckiem? Te powiązania rodzinne między zabawkami czy  też niekończące się zabawy w szkołę i  dom? To wszystko sprawiło, że twoje dzieciństwo było magiczne i do tej pory wspominane przez ciebie z sentymentem. Zafunduj swojemu dziecku podobne wspomnienia, stwórz mu warunki do zabawy scenariuszowej i daj mu się rozwijać. Zamiast  kupować mu  gotowe rozwiązania w postaci zabawek multimedialnych – takich, które cieszą oko, ale szybko się nudzą – podaruj mu zabawkę, która zmusi je do kreatywnego wykorzystania i sprawi, że każda zabawa nią nie będzie taka sama.

Najlepsze zabawy scenariuszowe tylko z lalkami!

Wyobraźnia dzieciaków jest nieograniczona. Pasjami zajmują się także kolekcjonowaniem różnych drobiazgów. A jeśli do tego uwielbiają zabawy lalkami, to z pewnością ucieszy je rozbudowanie linii małych laleczek Natalia! Małe fanki zabaw scenariuszowych mogą wybierać swoje ulubione modele z naprawdę bogatej oferty. Nawet w linii podstawowych laleczek (bez akcesoriów) znajduje się aż 6 bajkowych modeli a wśród nich: wróżki, syrenka, rockmenka, czy królewna.  Z takim asortymentem różnorodnych postaci, zabawa może trwać w nieskończoność, a poręczny format laleczek sprawia, że jest możliwa gdziekolwiek dziecko zechce – w domu, w terenie, aucie, czy w czasie oczekiwania w kolejce u lekarza.

Zabawki na każdą kieszeń!

Mini laleczki to także świetny pomysł na upominek w bardzo rozsądnej cenie, który z pewnością ucieszy dziecko, a jednocześnie nie zrujnuje portfela rodzica, który wspominając ubogą ofertę tego typu produktów ze swojego dzieciństwa, może zdecydowanie zazdrościć swoim pociechom możliwości stworzenia własnej, imponującej kolekcji laleczek – idealnych do schowania do torebki i zabrania ze sobą.

TUTAJ kupisz laleczki Natalia

 

Art. sponsorowany

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail