Reklamaads-single

Czy pokarm może być niewartościowy? [GŁOS MAMY]

Najada się czy nie? Dokarmiać czy nie? To dylematy wielu matek. Jedna z nich pisze dziś o swoim przypadku. Przeczytajcie.

Reklamaads-single
Reklamaads-single

Tego posta do mam, które twierdzą, że mają niewartościowy pokarm i do tych, które twierdzą, że coś takiego nie istnieje. Otóż, karmiłam piersią, ale mój syn nie najadał się i nie przybierał na wadze. Pomimo dobrego przystawiania i jego umiejętności ssania. Małego do piersi przystawiały mi też położne, a nawet doradcy laktacyjni i mimo braku zastrzeżeń do karmienia, mały się nie najadał i nie tył. Upatrzono problem w mojej diecie. Diete dobrali mi specjalisci od laktacji. Zero poprawy. Potem dobrał ją jeden z najlepszych specjalistów w Polsce. Mały wciąż się nie najadał i nie przybierał. Po 3 miesiącach ten sam specjalista kazał mi zbadać pokarm w ośrodku badawczym. Robiłam badanie kilkakrotnie w różnych dniach o rożnych porach. Okazało się, że pomimo diety w moim pokarmie nie było żadnych wartości odżywczych. Musiałam przejść całkowicie na mm. Dlatego proszę matki, które robią nagonkę na kobiety twierdzące, że mają słaby pokarm, aby najpierw się dokształciły i wysłuchały innych, a nie powoływały się na doradców laktacji, którzy czasem także się mylą.

foto: raruschel / Foter / CC BY
  • Tokyio

    Bzdura, kazdy moze cos takiego napisac. Historia wymyslona, dziecko 3 miesiace nie przybieralo, wierzyc sie nie chce dopiero po 3 miesiacach mm dostalo. Jakie to badania zostaly wykonane? JAKA TO DOLEGLIWOSC POWODUJE, ZE MLEKO STAJE SIE MNIEJ WARTOSCIOWE OD WODY? mOZE AUTORKA OPISZE SZERZEJ TEN PROBLEM, BO POKI CO TO JAKIES SCI-FI.

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail