Reklama

Cytaty o porodzie – zobacz najlepsze!

Poród jest jak... no właśnie. O porodzie można opowiadać na wiele sposobów, bo trudno uchwycić tę magię tylko jednym stwierdzeniem. Zobaczcie najfajniejsze cytaty o porodzie, które dla was wybrałyśmy. Być może pod którymś z nich chętnie byście się podpisały?

Reklama
Reklama

Cytaty o porodzie – najlepsze

Ciążą, poród, macierzyństwo. To mistyczne doświadczenia. Czasami padają słowa, które idealnie oddają charakter tych wydarzeń.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

Zobacz jeszcze:

Najzabawniejsze cytaty motywacyjne dla mam

Najpiękniejsze cytaty o dzieciach

 

 

Close

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie.

Chcemy Cię zapewnić, że Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili.
Szczegóły na podstronie polityka prywatności.

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail