Reklama

Co na katar w ciąży?

Witam, jestem obecnie w 36. tygodniu ciąży i od 3 dni walczę z uporczywym katarem, który uniemożliwia mi wręcz oddychanie przez nos. Czy jest jakiś lek bez recepty, który bezpiecznie mogę przyjąć w mojej sytuacji?

Reklama
Reklama

Odpowiedź farmaceuty:

Najbezpieczniejsze będą hipertoniczne roztwory wody morskiej, np. Quixx Nasal lub Sinulan Aqua+. Natomiast jeśli to nie pomoże to w ostateczności może Pani zastosować Sulfarinol, krople olejowe do nosa.

Przeczytaj więcej na temat leku, o który pytasz i pozostaw swoją opinię.

 

autor: efarmaceuta.pl
0
9859
1
Close

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie.

Chcemy Cię zapewnić, że Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili.
Szczegóły na podstronie polityka prywatności.

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail