Reklamaads-single

Bezpieczne zabawki od ekoMaluch.pl

Wygraj zabawki ze sklepu ekoMaluch.pl!

Reklamaads-single
Reklamaads-single

Sklep ekoMaluch.pl prezentuje bogatą ofertę starannie dobranych produktów dla dzieci i niemowląt. W sklepie można skompletować m.in. bezpieczną i ekologiczną wyprawkę dla niemowlęcia, ale też zakupić wiele akcesorów dla dzieci w różnym wieku.

Produkty oferowane w sklepie są bezpieczne – nie zawierają szkodliwych związków chemicznych. Szeroka oferta pozwala wybrać akcesoria na każdą okazję – od ubranek przez zabawki, pieluchy aż po produkty podróżne czy do karmienia.

EkoMaluch.pl oferuje produkty cenionych na świecie marek dla dzieci takich jak Nosidła Tula, zabawki i akcesoria dla dzieci i mam Skip Hop, chusty Lenny Lamb,  Poofi, pieluchy wielorazowe Mommy Mouse, Bambino Mio, Milovia, ekologiczne kosmetyki i środki czystości dla dzieci i dorosłych i wiele innych ciekawych produktów.

Ideą sklepu jest ekologiczne podejście do macierzyństwa. Zdrowy i bezpieczny rozwój dziecka mają zapewnić starannie dobrane produkty – z naturalnych materiałów, pozbawione syntetycznych barwników czy pestycydów, ale też takie które pomagają budować dziecięcą ekologiczną świadomość. W tym roku ekoMaluch.pl obchodzi 9. urodziny.

Z okazji Dnia Dziecka sklep ufundował na konkurs następujące nagrody:

5 x Gąsienica z pacynkami Alpha Puppets Fiesta Crafts  -Wesoła gąsienica  , której elementy są jednocześnie mięciutkimi pacynkami zakładanymi na palec. Zwierzątka można przewieszać w inne miejsce planszy i bawić się nimi do woli. Pacynki w połączeniu z żywymi kolorami mają za zadanie rozbudzić w młodych umysłach ciekawość świata. Zestaw składa się z 26  elementów pacynek na palec oraz gąsienicy, która po złożeniu osiąga 140 cm!

5 xPuzzle 72 el., Superbohaterowie, Crocodile Creek – Zestaw puzzli z wizerunkiem superbohaterów.
Doskonale dopasowany stopień trudności puzzli do wieku dziecka. Rozwijają myślenie kreatywne oraz pamięć.
Wspaniałe ćwiczenie manualne dla małych rączek.
Idealne dla dzieci powyżej 4 roku życia. Puzzle zapakowane są w eleganckie, kartonowe opakowanie.

JEŚLI W NASZYM KONKURSIE CHCESZ ZAGRAĆ O JEDNĄ Z 10 ZABAWEK (PUZZLE LUB GĄSIENICA)  ZE SKLEPU EKOMALUCH.PL, WPISZ W TYTULE KONKURSOWEGO MAILA: „EKOMALUCH”.

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail