Reklama

Bacówka Radawa & SPA szuka młodych talentów!

Zostań najmłodszym wicedyrektorem Hotelu**** w Polsce. Wiek się nie liczy, liczą się pomysły. Pierwszy czterogwiazdkowy rodzinny hotel w Polsce przyjmie na stanowisko wicedyrektora dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Reklama
Reklama

Zwycięzca konkursu otrzyma wynagrodzenie nie do odrzucenia – pobyt rodzinny w pięknym hotelu na Podkarpaciu (2 noce/3 dni; pobyt dla 2 dorosłych osób + dziecko wraz z wyżywieniem). Dodatkowo do dyspozycji wicedyrektora będzie biurko w biurze hotelu, oznaczenie, że zajmuje stanowisko wicedyrektora oraz wizytówki do rozdawania gościom hotelowym!

Jeśli jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko lub chcesz, aby Twoje dziecko przeżyło przygodę życia – pisz!

Czekamy na Wasze CV wraz z załączonym pomysłem na rozwój hotelu (element graficzny, wideo, tekst etc.).
Swoje zgłoszenie wyślij na adres: marketing@bacowkaradawa.pl, w temacie wiadomości wpisując WICEDYREKTOR.
Dyrektor hotelu wraz ze swoją ekipą wybierzemy najbardziej kreatywny pomysł.
Nowy wicedyrektor będzie wybierany co 3 miesiące.
Pierwszy kandydat zajmie swoje stanowisko już w czerwcu 2018 roku.

Hotel Bacówka Radawa & SPA**** czeka na swojego wicedyrektora!
Powodzenia!

wpis gościnny
Close

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie.

Chcemy Cię zapewnić, że Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili.
Szczegóły na podstronie polityka prywatności.

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail